Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Dodavatelé Počet značek: 20

 • Almara Soap

  Almara Soap - Design soap studio  je společnost zabývající se ruční výrobou přírodních mýdel. Mýdla jsou vyráběna léty ověřenými postupy z kvalitních rostlinných olejů. Naleznete v nich přírodní a kosmetické ingredience, vonné oleje a přírodní esence. Neobsahují syntetický glycerin ani jiné ropné produkty. Firma nabízí mýdla pro všechny druhy pleti a má široký sortiment různých typů mýdel pro různé příležitosti.

  Na výrobu je používán pouze certifikovaný palmový olej z udržitelných ekologických zdrojů. 

  Jsou vyráběna ručně a nejsou testována na zvířatech.

  Mýdla jsou vhodná pro vegany.

 • Aromedica

  Česká společnost Aromedica je zaměřena na vývoj, inovaci a výrobu certifikované přírodní kosmetiky a potravinových doplňků s co nejvyšší užitnou hodnotou. Aromedica se pyšní dlouhou tradicí, na českém trhu působí již od roku 1990.

  Nabízí farmaceutické bio produkty na celulitidu, klouby a svaly, křečové žíly, intimní hygienu, psoriázu a další kožní potíže, ústní hygienu.

  Všechny produkty značky Aromedica jsou vyrobené pouze z kvalitních přírodních surovin, díky čemuž nesou označení BIO.  
  Nejsou testovány na zvířatech.

  Počet produktů: 0

 • Bylinné kapky s.r.o.

  Bylinné kapky s.r.o. se specializují na vývoj, výrobu a prodej tinktur z léčivých rostlin (kvantifikované komplexní tekuté extrakty). Laboratoř i bylinkové zahrady jsou certifikovány pro pěstování a zpracovávání léčivých rostlin v kvalitě BIO. 

 • Čarovný Mlýn

  Čarovný Mlýn je řemeslná mýdlárna paní Karoliny Leitnerové, která se výrobou mýdla zabývá již od roku 2007 a zároveň se věnuje bylinkářství a aromaterapii již mnoho let.

  Nabízí přírodní mýdla vyrobená podle originálních a léty prověřených receptur.

  V mýdlech skloubila tradiční řemeslnou výrobu, mýdlovou alchymii, magii, i svou zálibu v parfumářství a bylinkářství, to vše v moderním a elegantním pojetí. Do každé magické kostky vložila svoji duši a energii a každá prošla od první kapky oleje až po zabalení jejíma rukama.

 • Carun

  Carun je  česká  přírodní kosmetika obsahující konopné extrakty a oleje  nejvyšší kvality. Je to jediný český výrobce, který používá konopí z botanického druhu Cannabis sativa. 

  Díky obsaženým cannabinoidům je učinnost produktů  mnohem intenzivnější než u jiných přípravků z konopí.

  Výrobky neobsahují syntetické konzervanty, barviva, parfémy a silikony. Jejich složení je veganské, tedy neobsahují živočišné produkty.

  Většina produktů je v BIO nebo RAW kvalitě, a protože neprochází tepelným zpracováním  nad 42°C jsou v nich zachovány účinné látky v maximální možné míře. Produkty jsou výraběny v nepřísnějších farmaceutických podmínkách podle ISO 13485. Jsou požity kvalitní české suroviny v bio kvalitě.

  Přírodní konopná kosmetika Carun vzniká s láskou a s úctou k lidem, rostlinám, zvířatům a  Matce přírodě.

  Produkty společnosti CARUN nejsou testované na zvířatech. 

 • Dědek Kořenář - Břetislav Nový

  Pan Břetislav Nový nebo-li Dědek Kořenář vyrábí bylinné produkty s léčivými účinky. 

  Nabízí rozlehlou škálu bylinkových čajových koncentrátů, kde si  každý najde čaj na své potíže a neduhy. Různé bylinky mají různé účinky a každá je vhodná pro správné fungování jiné části těla, proto právě Dědek Kořenář - Břetislav Nový hledá ty správné kombinace pro celkové zdraví a pohodu, ať už Vás trápí cokoliv.

  Kromě tekutých čajových směsí jsou v nabídce Dědka kořenáře také sypané čaje vhodné pro všechny čtyři roční období, bylinné oleje, masti a pleťové vody, vše s různým zaměřením na různé potíže. Stačí si jen vybrat to, co bude nejvíce sloužit vašemu zdraví.

  Většina produktů Dědka Kořenáře nereaguje agresivně s jinými produkty, ať už chemickými či přírodními a nedráždí organismus.

   

 • Duhové elixíry

  Řada bylinných preparátů DUHOVÉ ELIXÍRY má vyvážené složení výtažků bylin a hub, které jsou určeny k celkové detoxikaci a regeneraci organismu. Přípravky, které zde naleznete, pochází z laboratoří firmy Bylinné kapky, s.r.o.

  Tyto jedinečné koncentrované přírodní přípravky pochází z ekologicky čistého prostředí České republiky. 

  Všechny produkty jsou pouze nejvyšší prověřené kvality.

 • Indívo

  Z kosmetikou Indívo stojí mladý manželský pár, který se výrobou přírodní kosmetiky se zabývá od roku 2012.

  Pečlivě pro své produkty vybírají ty nejkvalitnější suroviny z celého světa, pokud možno v BIO kvalitě.

  Část bylin, které používají, si pěstují na své zahradě lesoparkového rázu s prvky permakultury nebo sbírají ve volné přírodě České Sibiře.

  Každý jejich produkt je pečlivě formulovanou, synergicky působící bioaktivní směsí, vytvořenou s maximální pozorností k aromaterapeutickým benefitům. 

  Všechny produkty jsou vyráběny v malých šaržích, takže ve chvíli, kdy se vám dostanou do ruky, jsou čerstvé, jak jen je to možné. 

  V kosmetice Indívo nikdy nenajdete sulfáty, ftaláty, parabeny, petrochemické a ethoxylované suroviny, syntetická barviva či umělé parfemace.

 • Jemno

  "Zpomal a vychutnej si chvilku relaxu"

  To je motto zakladatelky společnosti Jemno, Barbory, která  vyrábí ručně a  především s láskou odlévané svíčky, které jsou jemné k přírodě i k vašemu zdraví a přinesou vám alespoň trochu pozitivní energie.

  Svíčky firmy Jemno jsou vyráběny  čistého sójového vosku bez GMO.  Přidány jsou pouze kvalitní 100% přírodní silice.

  Kombinace vůní je zvolena s důrazem na aromaterapeutické účinky každé svíčky.

  Dopřejte si trochu relaxu nebo si zvedněte náladu vaší oblíbenou vůní. Vykouzlete si příjemnou atmosféru a útulný domov.

 • Jukl

  Zakladatel firmy Bohumil Jukl patří mezi nejznámější české bylináře a léčitele. Nabízí velmi široké množství produktů, které sama firma vyrábí z kvalitních bylin. Ať jsou to jednodruhové byliny, bylinné směsi a čaje, masti, tinktury nebo doplňky stravy, jejichž účinky jsou léty prověřeny.

  Dále nabízí i pečlivě vybraný sortiment firmy SonnenMoor, známého rakouského bylináře Franze Finka a některé kvalitní výrobky z Německa a Rakouska.

 • Manna

  Manna je česká značka BIO přírodní kosmetiky, jejíž zakladatelkou je mýdlová víla Andrea Vargová. Kožní potíže jejího syna ji přivedly k myšlence vyrábět mýdla a kosmetiku bez chemických látek. Specializuje se především na mýdla, která jsou šetrná k citlivé kůži a vhodná pro osoby s kožními problémy. Mýdla neobsahují parabeny, silikony, barviva, ropné produkty ani geneticky modifikované suroviny, čímž se značka Manna zasloužila o biokosmetický certifikát COSMOS Organic.

  Manna se mimo jiné zabývá i výrobou olejů, balzámů, masek na obličej či sprchových gelů. Většina produktů je veganská, takže neobsahuje živočišné produkty. Výrobky jsou přírodní a neobsahují palmový olej. Každý přípravek je vyráběn a balen ručně, což zaručuje jeho kvalitu. 

  Suroviny potřebné k výrobě pocházejí z ekologického zemědělství a nebyly chemicky ošetřeny.

 • Mýdlárna Erdé

  Mýdlárna ERDÉ je malá rodinná mýdlárna, zabývající se výrobou přírodních, terapeutických i parfemovaných mýdel, ale také přírodních tělových a pleťových balzámů a přísad do koupele. Všechny produkty jsou naprosto odlišné od průmyslově vyráběných produktů, neobsahují žádné konzervanty.

  Přírodní mýdla jsou měkká a bohatá na glycerin, jsou vhodné pro alergiky, astmatiky, děti, těhotné ženy i pro všechny, kdo trpí kožními problémy. Nevysušují, nedráždí ani nijak nepoškozují pokožku. Kromě 100 % přírodních mýdel nabízí ERDÉ také mýdla se silicemi s terapeutickými účinky, určené pro relaxaci a také jemně parfemovaná mýdla.

 • Mýdlárna v Hnízdě

  Mýdlárna v Hnízdě je krásná bylinkami provoněná rodinná manufaktura. Přírodní bylinná mýdla a tuhé šampony vyrábí ručně podle originálních receptur s dobrým úmyslem a láskou k přírodě a člověku. Nepoužívají chemická barviva, ani umělé vůně. Pojmenování "poctivá mýdlová kostka", jak svým mýdlům říkají, je tak naprosto přesné.

  Mýdla jsou pěnivá po kokosovém oleji. Pečující po olivovém, mandlovém, šípkovém oleji, medu nebo bambuckém máslu. Barevná po kávě, kakau, skořici, rozmarýnu či levanduli. Voňavá po rostlinných a ovocných silicích.

 • Mylo

  Přírodní slovenská kosmetika Mylo vznikla díky mladé, talentované ženě nesoucí jméno Barb. Ta začala mýdla vyrábět již v roce 2013, kdy jí kamarádka darovala knihu o výrobě mýdel dle starých postupů, které používaly ještě naše babičky. Kniha Barb učarovala natolik, že neskončila jen u výroby mýdel. Dnes se naplno věnuje výrobě veškeré přírodní kosmetiky pro celou rodinu a dokonce i pro vašeho čtyřnohého miláčka.

  Kosmetika je v souladu s legislativou EU a dermatologicky testovaná. Výrobky pro psy jsou schváleny státní veterinární kontrolou. 99% přírodních ingrediencí je rostlinného původu. Sušené květy levandule a měsíčku pocházejí ze zahrady autorky. Při výrobě jsou upřednostňovány suroviny v bio kvalitě, fair trade a od lokálních producentů.

 • Natur Way

  Česká společnost „Byliny Mikeš" má na našem území dlouholetou tradici ve zpracování bylin a výrobě bylinných dopňků stravy pod názvem "Natur Way". Byliny z převážně z Jižních Čech a Šumavy se sbíraji a následně  shromažďují, aby mohly být zpracovány, především na čaje či koření. 

  Společnosti byl přidělen  certifikát dle standardů ABCERT.

 • Navia

  “Miluji svou práci, a myslím, že jen když má člověk svou práci rád, dělá ji dobře a kvalitně. “

  Název značky " NAVIA"  je odvozen z latinského výrazu "SÍLA PŘÍRODY", což dokonale vystihuje jejich práci. Snahou slovenského týmu Navia je totiž vytvářet produkty s jednoduchým složením, ale vysokým obsahem přírodních účinných látek, které přirozeně podporují funkci pokožky. Kromě toho jsou do většiny výrobků zakomponované i esenciální oleje, které mají velmi pozitivní účinek na organismus. Autorka značky se již delší dobu také věnuje formě alternativní medicíny - Aromaterapii. Získala z ní certifikát a aktivně aplikuje její principy i při tvorbě receptur.