Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V lese - sojový vosk do aromalampy

Sojový vonný vosk do aromalampy je šetrnější k našemu zdraví a samozřejmě i ekologičtější. Topí se pomaleji, a proto vydží mnohem déle než běžný parafínový vosk.

Aromaterapeutický vosk " V lese" vám navodí pocit procházky po lese, kde voní mech, listí a jehličí. Provoňte si celou místnost přírodní a čistou vůní santalového dřeva, kadidlovníku a borovice, pačuli a jedle. Vosk má vynikající aromaterapeutické účinky.

109,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Jemno.

Santalové dřevo má pozitivní účinky na hlubší vrstvy našeho vědomí, pomáhá vyvolat hlubokou a klidnou meditaci. Má uzemňující, harmonizační, antidepresivní, relaxační, afrodiziakální a stabilizační účinky. Omezuje neustálou potřebu přemýšlet, analyzovat a očekávat.  Navozuje vnitřní jednotu těla, mysli a ducha. Ulevuje při bolestech hlavy, nespavosti a nervovém vyčerpání. 

Kadidlovník patří mezi nejdražší oleje a je získáván z pryskyřice stromu kadidlovníku.  Pomáhá utišit nervozitu, navodit relaxaci, posílit imunitu a bojovat proti úzkosti. Pačuli má efektivní účinky na dýchací obtíže. Díky své těžké a zatuchnuté vůni je pro mnohé účinný při ovládání úzkosti a bojích s depresemi. Jeho účinky jsou uklidňující a uspokojující.  

Borovice pomáhá dezinfikovat prostor a má kladné účinky na dýchací ústrojí při zdravotních obtížích, kterými mohou být astma nebo kuřácký kašel. Uvolňuje nervové napětí, zmírňuje úzkost a oživuje mysl. Hodí se i pro uvědomění si svých hodnot – pomáhá zvýšit sebevědomí. Jedle působí antisepticky a antimikrobiálně. Spolehlivě ulevuje při kašli.

Pačuli má účinky především na dýchací potíže, jeho těžká vůně pomáhá ovládat úzkost a bojovat s depresí. Má silný uklidňující účinek.

Jedle se používá jako antiseptikum a má antimikrobiální účinky. Pomáhá při kašli. 

Vhodná pro:

 • relaxaci
 • uvolnění stresu
 • posílení sebevědomí
 • posílení imunity
 • dýchací cesty

Účinky:

 • příjemně provoní místnost
 • pročistí vzduch
 • harmonizační
 • antidepresivní
 • relaxační
 • antimikrobiální
 • antiseptické

Použití:

Balení obsahuje 3 kousky vonného vosku. Na vrch čisté aromalampy umístěte 1 kousek vosku a zapalte čajovou svíčku pod mističkou, kde je vosk umístěný. Nechte se unášet příjemnou harmnonickou vůní.

1 kousek vosku vydrží 2-3 hodiny.

Upozornění: 

Vosk není určen k vnitřnímu užití. 

Nikdy nenechávejte aromalampu bez dozoru!

Skladujte mimo dosah dětí a zvířat.

Aromalampu během hoření nepřenášejte. 

Umístěte ji mimo dosah hořlavých materiálů a mimo průvan.

Dbejte na dostatečný prostor mezi dvěmi hořícími svíčkami - alespoň 10 cm.

Vůně lesní, zemitá, delikátní, vůně mokrého listí, mechu a jehličí navozuje pocit pobytu v přírodě
Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Kvalita sojový vosk
Země původu Slovensko
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale
Trvanlivost 1kus vosku (2-3 hodiny)

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat