Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Láska - sojový vosk do aromalampy

Sojový vonný vosk do aromalampy je šetrnější k našemu zdraví a samozřejmě i ekologičtější. Topí se pomaleji, a proto vydží mnohem déle než běžný parafínový vosk.

Láska to je jemnost a afrodiziakum. Provoňte si celou místnost přírodní a čistou vůní silic geránia, ylang- ylang a sladké mandle, které mají aromaterapeutický účinek.

Vosk obsahuje i plátky růží, které vůni umocní.

109,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Jemno.

Silice gerania disponuje výraznou květinovou vůni s nádechem koření. Má antidepresivní, zklidňující, sedativní, povzbuzující a harmonizační účinky. Je vhodná i proti bolestem hlavy. Ženám tlumí projevy premenstruačního syndromu a v menopauze má schopnosti stabilizovat ženské hormony. Během menstruace je schopna změnit intenzitu krvácení. 

Sladká mandle slouží k relaxaci a celkovému uvolnění. Posiluje koncentraci a náladu při stresu a nedostatku odvahy. Pomáhá celkově posílit imunitu. 

Ylang Ylang obsahuje smyslné, exotické, květinové, balzámové, opojné sladko-minerální kořenité aroma. Pomáhá vyrovnat mužskou a ženskou energii, má afrodiziakální a mírně sedativní účinky. Ovlivňuje emoce, působí proti uzavřenosti a citovému chladu. Pomáhá navodit stav relaxace a zbavení se pocitu hněvu, frustrace, napětí či nervové podrážděnosti. Posiluje sebevědomí, obnovuje sebedůvěru a podporuje zdravý spánek.

Vhodná pro:

  • relaxaci
  • uvolnění stresu
  • posílení sebevědomí

Účinky:

  • příjemně provoní místnost
  • harmonizační
  • antidepresivní
  • relaxační
  • stabilizační
  • afrodiziakální

Použití:

 Balení obsahuje 3 kousky vonného vosku. Na vrch čisté aromalampy umístěte 1 kousek vosku a zapalte čajovou svíčku pod mističkou, kde je vosk umístěný. Nechte se unášet příjemnou harmnonickou vůní.

1 kousek vosku vydrží 2-3 hodiny.

Upozornění: 

Vosk není určen k vnitřnímu užití. 

Nikdy nenechávejte aromalampu bez dozoru!

Skladujte mimo dosah dětí a zvířat.

Aromalampu během hoření nepřenášejte. 

Umístěte ji mimo dosah hořlavých materiálů a mimo průvan.

Dbejte na dostatečný prostor mezi dvěmi hořícími svíčkami - alespoň 10 cm.

Vůně květinová s nádechem koření
Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Kvalita sojový vosk
Země původu Slovensko
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale
Trvanlivost 1kus vosku ( 2-3 hodiny)

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat