Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Cesta orientem - sojový vosk do aromalampy

Sojový vonný vosk do aromalampy je šetrnější k našemu zdraví a samozřejmě i ekologičtější. Topí se pomaleji, a proto vydží mnohem déle než běžný parafínový vosk.

Cesta orientem ve vás vyvolá pocit naprosté harmonie. Provoňte si celou místnost přírodní a čistou vůní silic  sanatlového dřeva, ylang- ylang a cedrového dřeva, které mají aromaterapeutický účinek. Vosk obsahuje i malé kousky santalového dřeva, které vůni umocní.

109,00 Kč

This product is not sold individually. You must select at least 5 quantity for this product.

Prohlédněte si další produkty od výrobce Jemno.

Santalové dřevo má pozitivní účinky na hlubší vrstvy našeho vědomí, pomáhá vyvolat hlubokou a klidnou meditaci. Má uzemňující, harmonizační, antidepresivní, relaxační, afrodiziakální a stabilizační účinky. Omezuje neustálou potřebu přemýšlet, analyzovat a očekávat.  Navozuje vnitřní jednotu těla, mysli a ducha. Ulevuje při bolestech hlavy, nespavosti a nervovém vyčerpání. 

Silice cedrového dřeva jsou získávány parovodní destilací z kůry červenohnědého dřeva cedru atlaského, který se vykytuje v pohoří Alžírska a v Libanonu. Název semitského původu znamená "síla" nebo "moc". Olej z cedrového dřeva disponuje charakteristickou a mužnou vůní. Obsahuje trochu kafru, díky čemu jehož vůně nabírá teplou, sladkou a dřevitou vůni. Vůně je zdrojem síly, podpory sebevědomí, stabilizace vědomé mysli a zlepšení koncentrace. Posiluje rovnováhu při vyvedení z míry a psychickou odolnost. Růžové dřevo je charakteristické květinovou vůní s nádechem dřeva. Je získávána destilací čerstvě rozdrceného dřeva vodní párou. Vůně má pozitivní, antidepresivní a uvolňující účinky. Je vhodná i pro bolesti hlavy. Zlepšuje náladu, posiluje při únavě a nespavosti.  

Ylang Ylang obsahuje smyslné, exotické, květinové, balzámové, opojné sladko-minerální kořenité aroma.
Pomáhá vyrovnat mužskou a ženskou energii, má afrodiziakální a mírně sedativní účinky. Ovlivňuje emoce, působí proti uzavřenosti a citovému chladu. Pomáhá navodit stav relaxace a zbavení se pocitu hněvu, frustrace, napětí či nervové podrážděnosti. Posiluje sebevědomí, obnovuje sebedůvěru a podporuje zdravý spánek.

Vhodná pro:

  • relaxaci
  • uvolnění stresu
  • posílení sebevědomí

Účinky:

  • příjemně provoní místnost
  • harmonizační
  • antidepresivní
  • relaxační
  • stabilizační
  • afrodiziakální

Použití:

 Balení obsahuje 3 kousky vonného vosku. Na vrch čisté aromalampy umístěte 1 kousek vosku a zapalte čajovou svíčku pod mističkou, kde je vosk umístěný. Nechte se unášet příjemnou harmnonickou vůní.

1 kousek vosku vydrží 2-3 hodiny.

Upozornění:

Vosk není určen k vnitřnímu užití. 

Nikdy nenechávejte aromalampu bez dozoru!

Skladujte mimo dosah dětí a zvířat.

Aromalampu během hoření nepřenášejte.

Umístěte ji mimo dosah hořlavých materiálů a mimo průvan.

Dbejte na dostatečný prostor mezi dvěmi hořícími svíčkami - alespoň 10 cm.

Vůně sametová, jemná, smyslná
Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Kvalita sojový vosk
Země původu Slovensko
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale
Trvanlivost 1 kus vosku (2-3 hodiny)

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat