Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

MÝDLÁRNA ERDÉ Šampuk Henna

Organický šampon s velmi dlouhou trvanlivostí. Vhodný pro ty, kterým nevyhovují tuhá mýdla. Vlasy si na tento organický šampon rychle zvyknou, snadno se vyplachuje. Dlouhá trvanlivost.

255,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Mýdlárna Erdé.

Velmi efektivní organický šampon. Účinky jednotlivých složek šamponu jsou zachovány v plné míře, a to díky jedinečné formě zpracování, při které nedochází zmýdelňovacím procesem (saponifikací).

Snadno pění a účinně čistí vlasy i pokožku hlavy. Zajišťuje vlasům jemnost, lesk, ale především sílu a pružnost. Hydratuje, regeneruje a zabraňuje vysušování. Zlepšuje kvalitu poškozených vlasů. Posiluje růst vlasů a dodává jim zdravý vzhled. Díky keratinu vlasy vyhlazuj a snižuje statickou elektřinu.

V tomto šampuku je obsažen tenzid SCI (sodium cocoyl isethionate) a SCS (sodium coco sulfate), které jsou povoleny v přírodní kosmetice, ale nejsou to přímo tuky, které se používají v tuhých přírodních šamponech. Oba jsou vyrobeny na základě kokosového oleje.

Vhodné pro:

  • všechny typy vlasů
  • pro barvené vlasy

 

Účinky:

  • dodává vlasům hebkost, lesk
  • posiluje vlasy
  • hydratuje a zadržuje přirozenou vlhkost
  • snižuje elektrizování vlasů

 

Použití:

Šampuk se používá stejným způsobem jako tuhé mýdlo. Dle potřeby naneste krouživými pohyby na mokré vlasy a prsty zpěňte, promyjte vlasy a poté důkladně opláchněte čistou vodou. Postup můžete znovu zopakovat stejně jako u klasického mytí tekutým šampónem. Dle potřeby naneste přírodní kondicionér.

Tip na použití:

Šampuky jsou vhodnou alternativou pro všechny , kteří z jakýchkoliv důvodů nechtějí nebo nemůžou používat tuhé šampóny na vlasy. Je možné, že po nějaké době jejich používání budete moci na tuhé šampony přejít již snadněji.

Upozornění:

Přestože obsah látek SCI a SCS je minimální, může vyvolat reakce u citlivých pletí.

V případě alergie na některou ze složek obsažených v produktu, šampuk nepoužívejte.

 

Vůně jemná, svěží
Skladování skladujte v suchu
Kvalita bez syntetických parfémů a barviv
Země původu Česká republika
Typy pleti a vlasů barvené vlasy
Typy pleti a vlasů tmavé vlasy
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale
Složení olivový olej, bambucké máslo, lanolín, kokosový olej, henna, SCI, SCS, kopřiva, zelený jíl, keratin, med, esenciální oleje (pomeranč, citron)

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat