Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

MÝDLÁRNA ERDÉ Šampuk zelený čaj + kopřiva + keratin

Organický šampon s velmi dlouhou trvanlivostí na mastné vlasy. Vhodný pro ty, kterým nevyhovují tuhá mýdla. Vlasy si na tento organický šampon rychle zvyknou, snadno se vyplachuje.

250,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Mýdlárna Erdé.

Velmi efektivní organický šampon. Účinky jednotlivých složek šamponu jsou zachovány v plné míře, a to díky jedinečné formě zpracování.

Dodává sílu, objem a lesk a pomáhá zachovávat přirozenou vlhkost. Hloubkově vyživuje vlasy i pokožku hlavy. Napomáhá růstu vlasů a odstraňuje lupy. Obsahuje prášek Amla, který se získává se semen plodů indického angreštu. Funguje jako vysoce účinný přírodní kondicionér, dodává vlasům objem a lesk. Zabraňuje vypadávání a šedivění vlasů.

Díky keratinu má také zjemňující a vyhlazující účinky. Dlouhá trvanlivost díky pomalému odmýdlování.

V tomto šampuku je obsažen tenzid SCI (sodium cocoyl isethionate) a SCS (sodium coco sulfate), které jsou povoleny v přírodní kosmetice, ale nejsou to přímo tuky, které se používají v tuhých přírodních šamponech. Oba jsou vyrobeny na základě kokosového oleje.

SCI -sodium cocoyl isethionate - mírná povrchová látka

SCS -sodium coco sulfate -  povrchově aktivní látka - čistí, pění, mycí vlastnosti jsou velmi šetrné a je povolena i v přírodní certifikované kosmetice

Olivový olej - vlhkost, síla a lesk 

Kokosový olej - regeneruje,zlepšuje kvalitu vlasů  

Mandlový olej - stimuluje růst vlasů, lesk

Bambucké máslo - lesk , výživuje hloubkově

Keratin -  zjemňující a vyhlazující účinky , snižuje statickou elektřinu. Vlas je přibližně tvořen z 97% bílkovinou - keratinem.

Zelený jíl - zdraví, síla, lesk

Kopřiva - posílení a růst vlasů

Amla - odstraňuje lupy, ze semen plodů indického angreštu, vysoce účinný přírodní kondicionér, dodává objem a lesk, zabraňuje vypadávání a šedivění vlasů

Esenciální oleje - zelený čaj, máta kadeřavá

Vhodné pro:

mastné vlasy

Účinky:

  • přidává vlasům na objemu, síle a lesku
  • bojuje s šedivěním vlasů
  • snižuje vypadávání vlasů
  • zbavuje se lupů
  • zjemňuje vlasy a zahlazuje jejich strukturu

Složení: olivový olej, bambucké máslo, kokosový olej, mandlový olej, kopřiva, zelený jíl, Amla, keratin, SCI, SCS, esenciální oleje (zelený čaj, máta kadeřavá)

Použití:

Šampuk se používá stejným způsobem jako tuhé mýdlo. Dle potřeby naneste krouživými pohyby na mokré vlasy a prsty zpěňte, promyjte vlasy a poté důkladně opláchněte čistou vodou. Postup můžete znovu zopakovat stejně jako u klasického mytí tekutým šampónem. Dle potřeby naneste přírodní kondicionér.

Tip na použití:

Šampuky jsou vhodnou alternativou pro všechny , kteří z jakýchkoliv důvodů nechtějí nebo nemůžou používat tuhé šampóny na vlasy. Je možné, že po nějaké době jejich používání budete moci na tuhé šampony přejít již snadněji.

Upozornění:

Přestože obsah látek SCI a SCS je minimální, může vyvolat reakce u citlivých pletí.

V případě alergie na některou ze složek obsažených v produktu, šampuk nepoužívejte.

 

 

 

Vůně svěží bylinná
Vůně jemná vůně esenciálních olejů
Skladování skladujte v suchu
Kvalita bez syntetických parfémů a barviv
Země původu Česká republika
Typy pleti a vlasů vypadávání vlasů
Typy pleti a vlasů mastné vlasy
Typy pleti a vlasů lupy
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale
Složení olivový olej, bambucké máslo, kokosový olej, mandlový olej, kopřiva, zelený jíl, Amla, keratin, SCI, SCS, esenciální oleje zelený čaj, máta kadeřavá

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat