Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

NAVIA Hydratační vlasové sérum proti lupům

Poslední kus skladem

Hydratační vlasové sérum bylo vytvořeno kombinací rostlinných a esenciálních olejů. Základ séra tvoří arganový, pupalkový, nimbový a sezamový olej, které jsou doplněny o 4 esenciální oleje. Díky těmto pečlivě zvoleným přírodním složkám zabraňuje tvorbě lupů a pomáhá regenerovat a zklidňovat podrážděnou pokožku hlavy. 

429,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Navia.

Zlepšuje kvalitu vlasů, dodává jim lesk a chrání je před nepříznivými vnějšími vlivy. Má zklidňující vlastnosti a výborně hydratuje suchou pokožku hlavy.

Odlupování odumřelých buněk pokožky se děje na celém našem těle a je to úplně normální. Přemnožení kvasinky na pokožce hlavy však způsobuje rychlejší výměnu buněk na pokožce hlavy, buňky se seskupují do větších shluků a jsou viditelné nejen na oblečení, ale i ve vlasech. To je nejčastější příčinou tvorby lupů. Dalšími příčinami vzniku lupů jsou hormonální změny, nedostatečné vymývání vlasových přípravků, agresivní látky v šamponech, nedostatek vitamínů, slabé prokrvení pokožky hlavy, onemocnění organismu ... Nejdůležitější je odstranit příčinu, jinak se problém nevyřeší, protože zázračný produkt prostě neexistuje.

Při některých případech umí pomoci s lupy i tuhé šampony Navia. Toto vlasové sérum bylo navrženo jako doplněk k nim. Kombinací rostlinných olejů a esenciálních olejů bylo vytvořeno hydratační vlasové sérum, které je vhodné pro suchou pokožku hlavy s výskytem lupů.

Všechny složky do tohoto vlasového séra jsou zkombinovány podle principů aromaterapie tak, aby se vzájemně doplňovaly účinky jednotlivých složek a znásobovala účinky esenciálních olejů (synergický efekt).

Nerafinovaný arganový olej (organický) regeneruje pokožku, hydratuje ji, zabraňuje tvorbě lupů a zlepšuje kvalitu vlasů.

Pupalkový olej obnovuje pružnost pokožky, má zklidňující vlastnosti, hydratuje suchou pokožku hlavy a dodává vlasům lesk.

Nerafinovaný nimbový olej (organický) je známý především pro své antiseptické a antimykotické vlastnosti, čímž zabraňuje množení kvasinkových mikroorganismů.

Nerafinovaný sezamový olej (organický) zklidňuje podrážděnou pokožku, napomáhá její regeneraci. Hydratuje pokožku a dodává vlasům lesk.

Esenciální oleje Rozmarýn, Vavřín, Heřmánek a Čajovník napomáhají mikrocirkulaci pokožky hlavy (podporují její prokrvení). Zmírňují tvorbu lupů, hydratují a zklidňují podrážděnou pokožku hlavy, napomáhají její regeneraci a zlepšují kvalitu vlasů.

Vhodné pro:

  • suchá pokožka hlavy s výskytem lupů

Účinky:

  • zlepšuje kvalitu vlasů
  • dodává vlasům lesk
  • zabraňuje tvorbě lupů
  • regeneruje a zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy

Použití:

Hloubková regenerace pokožky: Vlasový olej 2 - 3 krát týdně vmasírujte po dobu 10-ti minut do pokožky hlavy, zabalte do horkého ručníku a nechte působit min. 1 hodinu (příp. po celou noc). Vlasy si umyjte jako obvykle. Před použitím je třeba olej protřepat.

Tip na použití:

Použijte starší ručník, případně obalte vlasy do potravinové fólie a až poté je zabalte do ručníku.

Upozornění: 

Před použitím je třeba olej protřepat.

V případě alergie na některou obsaženou složku, produkt nepoužívejte.

 

Vůně svěží bylinná
Skladování skladujte v suchu, temnu a chladu
Kvalita BIO kvalita
Kvalita Vegan
Kvalita netestováno na zvířatech
Kvalita neobsahuje syntetické parfémy, barviva, konzervační a jiné chemické látky
Kvalita nerafinovaný arganový olej - organický; nerafinovaný nimbový olej - organický; nerafinovaný sezamový olej - organický
Země původu Slovensko
Typy pleti a vlasů suché a poškozené vlasy
Typy pleti a vlasů lupy

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat