Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

NAVIA Posilující vlasové sérum - Vypadávání vlasů

Poslední kus skladem

Posilující vlasové sérum proti vypadávání vlasů bylo navrženo, jako kombinace účinných rostlinných a esenciálních olejů s výtažkem z kořene vzácné rostliny MACA. Při pravidelném používání úspěšně zabraňuje vypadávání vlasů a taktéž podporuje růst nových vlasů. Doporučuje se pro suchou a zároveň mastnou pokožku hlavy, která sama přirozeně nevytváří vhodné podmínky pro růst vlasů. 

429,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Navia.

Sérum pomáhá udržovat hydratovanou pokožku hlavy, upravuje a reguluje tvorbu mazu a chrání vlasy před nepříznivými vnějšími vlivy.

Vypadávání vlasů je přirozený jev. Nadměrné vypadávání však může mít mnoho příčin (dědičnost, hormonální změny, nemoci ledvin, štítné žlázy, chemoterapie, stres, nedostatek minerálů a vitamínů, používání nesprávné kosmetiky, věk ...). Nejdůležitější je odstranit příčinu, jinak se problém nevyřeší, protože zázračný produkt prostě neexistuje.

Je však dobré zaměřit se na prevenci vypadávání vlasů a také podporu růstu nových vlasů. Zdravá pokožka hlavy je základem pro krásné, zdravé a lesklé vlasy. Proto výrobce zkombinoval rostlinné oleje a esenciální oleje s výtažkem z kořene MACA a vytvořil posilující vlasové sérum. Je vhodné pro suchou a zároveň mastnou pokožku hlavy, která nevytváří vhodné podmínky pro růst vlasů.

Všechny složky do tohoto vlasového séra jsou zkombinovány podle principů aromaterapie tak, aby se vzájemně doplňovaly účinky jednotlivých složek a znásobovali účinky esenciálních olejů (synergický efekt).

Nerafinovaný arganový olej (organický) regeneruje pokožku, hydratuje ji, zabraňuje tvorbě lupů a zlepšuje kvalitu vlasů.

Nerafinovaný avokádový olej (organický) působí jako prevence vypadávání vlasů, hloubkově hydratuje suchou pokožku hlavy. Dodává vlasům lesk a pevnost.

Nerafinovaný olej z hořčičných semínek (organický) je velmi populární v Indii a Africe pro svůj vysoký obsah kyseliny erukové, díky kterému podporuje růst vlasů a omezuje jejich vypadávání. Stimuluje mikrocirkulaci pokožky hlavy a eliminuje tvorbu lupů.

Ricinový olej je vhodný k ošetření suché pokožky, posiluje vlasové kořínky, podporuje růst vlasů.

Extrakt z kořene MACA, kořen Maca je známý jako posvátná rostlina Inků zejména pro své rekondiční a regenerační účinky. Stimuluje růst vlasů, zabraňuje jejich nadměrnému vypadávání tím, že zlepšuje odolnost vlasových kořínků.

Esenciální oleje Rozmarýn, Cedrové dřevo a Šalvěj lékařská napomáhají mikrocirkulaci pokožky hlavy (podporují její prokrvení) a tím i  růstu nových vlasů. Zmírňují jejich vypadávání, tvorbu lupů a zlepšují kvalitu vlasů.

 

Vhodné pro:

  • všechny typy vlasů
  • suchá i mastná pokožka hlavy
  • zejména při nadměrném vypadávaní vlasů

Účinky:

  • hydratace vlasové pokožky
  • regulace tvorby mazu
  • ochrana před nepříznivými vlivy
  • prevence vypadávání vlasů
  • podpora růstu vlasů
  • posílení vlasových kořínků

Použití:

Hloubková regenerace pokožky: Vlasový olej 2 - 3 krát týdně vmasírujte po dobu 10-ti minut do pokožky hlavy, zabalte do horkého ručníku a nechte působit min. 1 hodinu (příp. po celou noc). Vlasy si umyjte jako obvykle. Před použitím je třeba olej protřepat. 

Tip na použití:

Použijte starší ručník, případně obalte vlasy do potravinové fólie a až poté je zabalte do ručníku.

Vlasové sérum doplňte o použití tuhého šampónu Maca proti vypadávání vlasů.

 Upozornění:

Před použitím olej protřepejte.

V případě alergie na některou obsaženou složku, produkt nepoužívejte.

 

Vůně svěží bylinná
Skladování skladujte v suchu, temnu a chladu
Kvalita BIO kvalita
Kvalita Vegan
Kvalita netestováno na zvířatech
Kvalita arganový olej – nerafinovaný, organický; avokádový olej – nerafinovaný, organický; olej z hořčičných semínek – nerafinovaný, organický
Země původu Slovensko
Typy pleti a vlasů vypadávání vlasů

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat