Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

ALMARA SOAP Fresh Hair - tuhý šampón

Tuhý šampon je vhodný pro mastné vlasy a problematickou pokožku hlavy. Uklidňuje a působí antisepticky.

149,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Almara Soap.

Mýdlo obsahuje extrakt z břízy, bílý jíl a březové listy. Společně s esencí citronely pomáhají proti svědění pokožky a zklidňují ji. Olivový olej hydratuje pokožku a kokosový olej ji čistí. Jde o olej z ekologického zdroje. Mýdlo je zabaleno v pytlíčku z recyklovaného papíru.

Účinky: 

  • Odmašťuje vlasy a zklidňuje vlasovou pokožku

Vhodné pro:

  • Mastná a problematická vlasová pokožka

Účinky: 

  • Odmašťuje vlasy a zklidňuje vlasovou pokožku

Tip na použití:

Pokud máte problém s tím, že vám mýdla vlasy cuchají, doporučujeme je hned po umytí rozetřít ručníkem nebo je bez učesání vyfoukat fénem a teprve pak rozčesat hřebenem či kartáčem. Máme vyzkoušeno, že se vlasy takto vůbec necuchají. 

 

Složení: 

Voda, kokosový olej, palmový olej*, olivový olej, sezamový olej, ricinový olej, bílý jíl, extrakt z břízy, březové listy, 100% esence citronely
*z ekologického zdroje

 

Upozornění:

V případě alergie na některou obsaženou složku, produkt nepoužíejte.

Vůně citronela
Kvalita Přírodní a veganské mýdlo.
Země původu Česká republika
Typy pleti a vlasů problematická pleť
Typy pleti a vlasů mastné vlasy
Trvanlivost Trvanlivost mýdla je 1 rok. Díky přírodním surovinám vydrží kratší dobu, než komerční mýdlo s konzervačními látkami. Uchovávejte jej v mýdlence, aby bylo v co nejsušším stavu.
Složení INCL: Voda, kokosový olej, palmový olej*, olivový olej, lněný olej, ricinový olej, bílý jíl, extrakt z břízy, březové listy, 100% esence citronely *z ekologického zdroje

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat