Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

PONIO Kopřivový šampón Dvojitá levandule

Dvojitá levandule je kopřivový šampon s citronem vhodný pro normální typ vlasů. Tuhý šampon vytváří bohatou pěnu, dočista vlasy umyje a přitom je nezatěžuje. Obsažený kokosový olej a glycerin skvěle pečují o revitalizaci a hydrataci konečků vlasů. Pantenol zklidňuje pokožku hlavy a díky citronové šťávě a kopřivě se vlasy budou nádherně lesknout. Na povrchu šamponu naleznete i něžné kousky květů levandule nebo slézu. 

313,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Ponio.

Vhodné pro: 

  • ženy
  • normální typ vlasů

Účinky:

  • krásná vůně
  • čistota vlasů
  • revitalizace
  • hydratace
  • lesk
  • zklidňuje pokožku hlavy

Použití:

Nejdříve si navlhčete vlasy. Poté šampon stačí jednoduše vzít do rukou, přejet po vlasech a pokožce hlavy a vmasírovat. Vytvoří se pěna, kterou následně opláchnete. Šamponem můžete umývat i pokožku těla, nebo s ním v akutním případě dokonce rychle vyprat prádlo. Je vhodný i ke koupání psa.

Tip na použití:

Pokud máte pocit, že vám šampuk ubývá příliš rychle, zkuste s ním méně přejíždět po vlasech a více ho rozpěnit, uvidíte, že stačí méně.

Po umytí není nutné oplachovat vlasy octovou vodou, neni vyroben na bázi mýdla.

Vhodné i ke koupání psa.

Naše zkušenost:

Tenhle šampon je skutečný zázrak! Nejen že dokonale pečuje o vlasy, ale i dlouho vydrží a přenádherně voní. Šampon jsme vyzkoušeli na citlivé pokožce a neobjevilo se žádné svědění, právě naopak, výborně zklidňuje pokožku hlavy. Díky tomu jak je skladný, se také skvěle hodí na cesty.

Tuhý šampon (šampuk) obsahuje všechny účinné látky jako běžný šampon kromě vody - tedy je mnohem menší, praktičtější, nikde se vám nerozlije a také nepotřebuje plastový obal. Jeden 30 gramový šampon vydrží stejně dlouho jako cca 200 ml tekutého šamponu, 60 gramový tak dlouho jako 400 ml. Stačí ho jednoduše vzít do ruky, promnout ním ve sprše po vlasech a rozpěnit prsty.

Upozornění:

V případě alergie na některou obsaženou složku šampón nepoužívejte.

Šampon neobsahuje kondicionér, takže pokud máte normální vlasy a jste na kondicionér zvyklí, použijte ho po umytí.

Vůně levandule
Skladování skladujte v suchu
Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Skladování skladujte v chladu
Kvalita neobsahuje syntetické parfémy, barviva, konzervační a jiné chemické látky
Země původu Slovensko
Typy pleti a vlasů normální vlasy
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat