Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

MÝDLÁRNA V HNÍZDĚ Květinový šampon s heřmánkem

Tuhý organický šampon posilňuje zejména jemné a světlé vlasy. Obsahuje heřmánkový hydrolát, protein a provitamín B5. Kromě odstranění nečistot z vlasů a vlasové pokožky, splní tento šampon také funkci kondicioneru, pečuje, chrání, hydratuje a celkově zlepšuje kvalitu vlasů.

150,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Mýdlárna v Hnízdě.

Oproti běžným šamponům neobsahují vodu, která u běžných tekutých šamponů tvoří 70 – 80 %. Neobsahují SLS, parabeny, silikony ani umělé parfémy.
Naopak obsahují mnoho přírodních složek, bylin, květinových hydrolátů, kvalitních olejů a olejů esenciálních.
Hlavní mycí složku tvoří sodium coco sulfát, derivovaný z kokosového oleje. Jeho mycí vlastnosti jsou šetrné a je povolen v přírodní certifikované kosmetice.

Skvěle se hodí na cesty, nezabere žádné místo, nevyleje se, nerozmáčí a nemusíte si na něj zvykat jako je to u mýdlového šamponu. Výdrž tohto 30g šamponu odpovídá vydrži 200 ml šamponu tekutého. Výborně pění a voní po použitých květinových hydrolátech a esenciálních olejích.

Vhodné pro:

  • všechny typy vlasů
  • jemné a světlé vlasy


Použití: 
Po vlhkých vlasech přejíždějte tuhým šamponem, napěňte a smyjte vodou, dle potřeby opakujte. Šampon nechejte vyschnout na suché podložce.

Ve většině případů již nemusíte používat kondicionér. Ale pokud vám to s kondicionérem vyhovuje, použijte jej.

INCI: Sodium Coco-Sulfate, Chamomilla Recutita Flower Water, Ricinus Communis Seed Oil, Aqua, Citrus Nobilis Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Limonene, Chamomilla Recutita Flower, Olea Europaea Fruit Oil, Panthenol, Linalool, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Phenoxyethanol, Coumarin, Geraniol.

Upozornění: V případě alergie na některou obsaženou složku, produkt nepoužívejte.

Skladování skladujte v suchu
Kvalita 100% organický produkt
Země původu Česká republika
Typy pleti a vlasů suché a poškozené vlasy
Typy pleti a vlasů mastné vlasy
Typy pleti a vlasů šedivé vlasy
Typy pleti a vlasů blond vlasy
Typy pleti a vlasů barvené vlasy
Typy pleti a vlasů normální vlasy
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat