Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

NAVIA Tuhý deodorant Lesní Tůně

Tuhý deodorant Lesní Tůně odstraňuje nepříjemný tělesný pach tím, že zabraňuje množení bakterií, které tento zápach způsobují rozkládáním složek potu. Díky obsahu esenciálních olejů má svěží typicky bylinní vůni, která je oblíbená u mužů i žen. Klíčové je, že deodorant nebrání tělu dělat to, co je pro něj přirozené a tedy bezpečně odstraňovat nepotřebné odpadní a škodlivé látky z těla - pocení.

166,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Navia.

Nevysušuje pokožku a neobsahuje dráždivou jedlou sodu a právě proto je vhodný i pro citlivou pokožku. Výborně hydratuje, nezanechává nepříjemný pocit v podpaží a také se díky němu vyhnete flekům na oblečení.

Vůně tohoto deodorantu je svěží, typicky bylinná, proto je vhodný pro muže i pro ženy.

Deodorant odstraňuje nepříjemný tělesný pach tím, že zabraňuje množení bakterií, které tento zápach způsobují rozkládáním složek potu. Zároveň však nebrání přirozenému odstraňování odpadních a škodlivých látek z těla - pocení. Nebrání tedy tělu dělat to, co je pro něj přirozené. Vaše tělo se tak nadále může bezpečně zbavit odpadních a škodlivých látek, na rozdíl od antiperspirantů.

I když je pěkná vůně důležitá, při výrobě deodorantu spíše šlo o to, aby každý esenciální olej plnil svoji funkci - tedy působil antibakteriálně, antimykoticky, antisepticky a zabraňoval tak množení bakterií. Proto tento deodorant obsahuje kombinaci 4 esenciálních olejů v souladu s aromaterapií - čajovník, citron, rozmarýn a tymián. Tyto esenciální oleje mají silný antibakteriální, antiseptický a antimykotický účinek. Navzájem se doplňují, čímž účinek ještě více podporují (dochází k synergii - znásobení jejich účinků). Díky této kombinaci se deodorant hodí i na "těžší" chvíle a pro muže, kteří mají intenzivnější pot. Na odstranění zápachu a částečném omezení pocení se podílí i kamenec.

Vodné pro:

  • ženy
  • muže

Účinky:

  • deodorace
  • příjemná vůně po celý den
  • žádné bílé skvrny na oblečení
  • bez lepivého pocitu v podpaží
  • antibalteriální
  • antimykotické
  • antiseptické

 

Použití:

Po osprchování natřít jemnou vrstvu deodorantu do podpaží (příliš netlačte, raději natírejte jemně a vícekrát).

Složení:

Polyglycerol-3 Beeswax, Isopropyl Myristate, Caprilic/ Capric Triglyceride, Potassium Alum, Tocopherol, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Citrus Limonum Peel Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Thymus vulgaris Oil, *Limonene, *Citral Linalool, *Geraniol

*vyskytující se přirozeně v silicích

Upozornění: 

Deodorant se vysouvá otočením kolečka v protisměru hodinových ručiček (t.j. opačně, než jsme běžně zvyklí). 

Při přechodu na přírodní kosmetiku je někdy pro organismus potřebná delší adaptace (cca 1-2 týdny), během níž může docházet ke krátkodobému zvýšenému zápachu.

V případě alergie na některou složku, produkt nepožívejte.

 

Vůně svěží bylinná
Skladování skladujte v suchu, temnu a chladu
Kvalita BIO kvalita
Kvalita Vegan
Kvalita netestováno na zvířatech
Kvalita bez syntetických parfémů a barviv
Země původu Slovensko
Typy pleti a vlasů všechny typy pleti
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat