Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

SOAPHORIA Babiččina zahrada - Přírodní peeling

Tento produkt není na skladě

Dopřejte si dotek léčivé síly přírody. Peeling Babiččina zahrada hloubkově čistí a odstraňuje odumřelé buňky z povrchu pokožky. Zvláčňuje a hydratuje pokožku a zanechává ji jemnou a hebkou. Léčivé a regenerační účinky mu propůjčují obsažené esenciální oleje z břízy, podbělu, kopřivy, heřmánku, přesličky, hluchavky a lopuchu. Pomáhají zabojovat proti únavě a celkově povzbuzují tělo a uklidňují nervy.

225,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Soaphoria.

Bříza bílá má protizánětlivé a antiseptické účinky. Pomáhá zmírňovat projevy osteoporózy, bolesti svalů, šlach a kloubů, urychluje hojení a regeneraci tkání.

Podběl léčivý prospívá při nemocech dýchacího ústrojí, napomáhá látkové přeměně.

Kopřiva dvoudomá pomáhá při nemocech dýchacích orgánů, při kataru žaludku a střev, podporuje tvorbu červených krvinek. Pročišťuje krev a léčí záněty močových cest, revma svalů a kloubů, poruchy látkové přeměny, onemocnění žlučníku, jater i žaludeční problémy.

Heřmánek pravý působí protizánětlivě, tlumí bolesti a celkově zklidňuje. Zázračně účinný je i při revmatismu, seknutí v kříži, potížích v těhotenství a střevních onemocněních. Jeho sílu si můžete otestovat při rýmě, kožních nádorech, vředech a těžko se hojících vyrážkách.

Přeslička rolní prospívá při chorobách močových ústrojí, tuberkulóze, křídových tepnách, hemoroidech, při ženských chorobách a při kožních chorobách.

Hluchavka Bílá je účinná při onemocněních dýchacích cest, při menstruaci, při hemoroidech, má vliv na centrální nervovou soustavu a napomáhá látkové přeměně.

Lopuch plstnatý pomáhá hojit i špatně se hojící rány, je výborným dermatologikem. Vynikající účinky prokázal i při léčbě ekzémů.

Organický solný tělový peeling

Celotělový jemnozrnný solný peeling na bázi olejů a másel organického původu vhodný pro všechny typy pokožky. Pokožku čistí do hloubky, šetrně odstraňuje odumřelé buňky z jejího povrchu, čímž ji zanechává čistou, přirozeně obnovenou a zářivou. Přidané esenciální oleje napomohou svými léčivými účinky a zabojují proti únavě a povzbudí tělo, resp. uklidní nervy a docílí relaxu těla. Organické oleje a másla jsou známé zvláčňujícími a hydratačními účinky, což ocení zejména namáhána a vysušená pokožka.

Bez chemických a konzervačních přísad a živočišných tuků.

Vhodné pro:

  • všechny typy pokožky

Účinky:

  • hloubkově čistí pokožku
  • šetrně odstraňuje odumřelé buňky z povrchu pokožky
  • přirozeně obnovuje pokožku a rozjasňuje ji
  • zvláčňuje a hydratuje pokožku
  • povzbuzuje tělo, bojuje proti únavě
  • uklidňuje nervy
  • mírně chladivý účinek

Použití:

Do sprchy: Krouživými pohyby vmasírujte peeling do pokožky celého těla, hlavně na suchá místa jako lokty, chodidla a kolena. Po exfoliaci zůstane na pokožce nemastný olejový film, proto není nutné použití hydratačního krému.

Do vany: Přidejte vhodné množství výrobku do koupele a po rozpuštěním připravíte olejovo-solnou lázeň na úžasný relax.

Doporučujeme použít 2 - 3krát týdně.

Upozornění:

Nepoužívat na podrážděnou pokožku, rány a nezahojené rány.

Skladování Výrobek skladujte při teplotě do +25 °C a nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Kvalita Bez chemických a konzervačních přísad a živočišných tuků.
Kvalita 100% organický produkt
Typy pleti a vlasů všechny typy pleti
Typy pleti a vlasů suchá pleť
Typy pleti a vlasů problematická pleť

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat