Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

SOAPHORIA Levandulový - Organický kosmetický olej

Levandulový olej je vysoce ceněný pro své zkrášlující účinky. Má výrazný vliv na tvorbu nových kožních buněk. Vyrovnává činnost mazových žláz, působí antisepticky, má protiplísňové, protizánětlivé a stahující účinky. Výrazně zklidňuje svědící zarudlou pokožku. Osvědčil se při léčbě dermatitid, ekzémů, akné a psoriázy. Hojí řezné ranky, odřeniny, vředy a popáleniny. Napomáhá také posilovat strukturu vlasů a bojuje proti podráždění pokožky hlavy a tvorbě lupů. Je výborný na všechny typy pokožky.

157,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Soaphoria.

Olej lisovaný za studena, rostlinné máslo a macerát

Rostlinné oleje izolované z jader, semen a plodů vybraných rostlin a olejnin produkovaných ekologickým hospodářstvím bez použití chemických hnojiv a postřiků, jsou vyráběny lisováním za studena, tj. maximálně do 35°C, čímž se zajistí zachování jejich nejvyšší kvalita a jedinečné blahodárné účinky. Biologicky nejbohatší jsou oleje získané jednorázovým lisováním. Tyto oleje nazýváme panenskými. Obsahují cca 98-95% triglyceridů (TAG) a 2-5% doprovodných látek jako jsou vosky, uhlovodíky (zejména skvalen), fytosteroly, fosfolipidy, beta-karoten, vitamin E, minerální látky, chlorofyl a jiné.

Rostlinné tuky (kakaové, bambucké, kokosové, či jiné máslo), které jsou při běžné pokojové teplotě pevné, se získávají při zvýšené teplotě do 70°C a to již při prvním lisování.

Olejové maceráty se vyrábějí macerací za studena, tj. vylouhováním rostlin resp. jejich částí v olejovém nosiči (olivový, jojobový, slunečnicový a jiné).

Certifikované, za studena lisované, nerafinované rostlinné oleje, jako másla a olejové maceráty, pečují o pokožku a dodávají jí potřebnou výživu, posilují a podporují její přirozenou ochranu. Zvlhčují ji a zanechávají ji hedvábně jemnou, pružnou a vláčnou.

Bez sulfátů, parabenů, glykolů, živočišných tuků a ropných derivátů.

Vhodné pro:

 • všechny typy pokožky (od suché, přes podrážděnou, až po citlivou dětskou)

Účinky:

 • zkrášlující účinky
 • vyrovnává činnost mazových žláz
 • napomáhá tvorbě nových kožních buněk
 • působí antisepticky
 • má protiplísňové, protizánětlivé a stahující účinky
 • zklidňuje pokožku
 • léčí různé kožní onemcnění (dermatitidy, ekzémy, akné a psoriázy)
 • výrazné hojivé účinky
 • posiluje strukturu vlasů
 • bojuje proti podráždění pokožky hlavy
 • eliminuje tvorbu lupů

Použití:

Tělo a obličej: Přiměřené množství oleje či olejového macerátu naneste prsty na čelo, tváře a bradu. Ošetřit můžete krk, dekolt i pokožku celého těla. Jemně krouživými, resp. klapavými pohyby vmasírujte do pokožky a nechte vstřebat.

Vlasy: Naneste olej před umytím na vlasy a pokožku hlavy pro dokonalou výživu vlasové pokožky a suchých, roztřepených konečků vlasů, resp. následně po jejich umytí na usnadnění rozčesávání.

Složení:

Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej) *, Lavandula Augustifolia Flower Extract (Levandule lékařská) *
* Certifikovaná organická složka

Upozornění:

V případě alergie na některou obsaženou složku, produkt nepoužívejte.

Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Skladování skladujte při teplotě do +35°C
Kvalita 100% organický produkt
Kvalita Macerát v oleji lisovaném za studena, pocházejícím z ekologického hospodářství a opatřeným známkou Eco-cert. Bez sulfátů, parabenů, glykolů, živočišných tuků a ropných derivátů.
Země původu Evropa
Typy pleti a vlasů suché a poškozené vlasy
Typy pleti a vlasů lupy
Typy pleti a vlasů problematická pleť
Typy pleti a vlasů dětská pokožka
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale
Složení Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej) *, Lavandula Augustifolia Flower Extract (Levandule lékařská) * * Certifikovaná organická složka

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat