Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

NAVIA Masážní olej Sladké Sny

Poslední kus skladem

Tento masážní olej je díky spojení příjemných esenciálních olejů nejvhodnější na masáže před spaním. Kombinace levandule, santalového dřeva, geránia a mandarinky dokonale uvolní vaše tělo i mysl a připraví vás na spánek. Také díky obsahu přírodních olejů, jakými jsou mandlový, bambucký a konopný olej a měsíčkového macerátu, pečuje masážní olej o vaši pokožku a pomáhá ji výborně zregenerovat.

269,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Navia.

Napomáhá odstraňování odpadních látek z těla, hydratuje a detoxikuje pokožku. Jednoduše se aplikuje i ​​vmasírováním do chodidel.

Tento masážní olej je nejvhodnější na masáže před spaním. Kombinace levandule, santalového dřeva, geránia a mandarinky příjemně uvolní tělo i mysl a připraví Vás na spánek.

Masážní oleje jsou namíchány z přírodních olejů (mandlový, bambucký, konopný) s měsíčkovým macerátem a esenciálními oleji zvolenými v různých kombinacích pro uvolnění svalového napětí, regeneraci pokožky, či relaxaci. Masáže přispívají k celkovému uvolnění svalů, prokrvení pokožky a vyplavení odpadních látek z těla.

Esenciální oleje do tohoto masážního oleje byly zvoleny a zkombinovány na základě jejich zklidňujících a relaxačních účinků. Koncentrace esenciálních olejů je zvolena tak, aby se vzájemně doplňovaly, znásobovaly své účinky (synergický efekt), a aby tento olej uvolnil emoční vypětí a stres, podpořil relaxaci a připravil na spánek.

Esenciální olej Levandule je díky svému sedativnímu účinku využíván na léčení nespavosti a pomáhá relaxovat. Je účinný i při bolestech hlavy, úzkostných stavech, či insomnii.

Esenciální olej Santalové dřevo pro své exotické aroma bylo využíváno při rituálních obřadech, výrobě parfémů a afrodiziakálních směsí. Má zklidňující efekt (sedativum), působí jako afrodiziakum, anebo sexuální tonikum při impotenci.

Esenciální olej Geránium má schopnost harmonizovat a snižovat stresové napětí. Působí jako nervové tonikum (pozvedá mysl), sedativum a antidepresivum. V minulosti se tato rostlina využívala na vyhánění zlých duchů.

Esenciální olej Mandarinka stimuluje nervový systém, díky své citrusové vůni a navozuje pocit svěžesti, povzbuzuje, pozitivně ladí mysl a zahání únavu. Uvolňuje napětí, zmírňuje migrénu, harmonizuje a posiluje spánek. Zlepšuje náladu a pomáhá člověku překonat období smutku.

Princip fungování aromaterapeutických masážních olejů: 

Esenciální oleje se pomocí nosného oleje dostávají masáží přes pokožku na postižené místo, resp. do krevního oběhu. V dané oblasti mají rychlý terapeutický účinek (lokální efekt). Složky esenciálních olejů v krevním oběhu mají účinek i na nervový a hormonální systém - a tím i na psychiku.

Vhodné pro:

  • všechny typy pleti
  • především před spaním

Účinky:

  • hydratace a detoxikace pokožky
  • odstranění odpadních látek z organismu
  • uvolnění svalů
  • zmírnění bolesti svalů
  • aromaterapeutický účinek
  • uvolňuje tělo i mysl
  • relaxace

Použití: 

Masáž: 

Po sprše nebo koupeli olej zahřejte v rukách a jemnými pohyby vmasírujte do čisté pokožky ( chodidel po 15 minutovém koupeli nohou v teplé vodě). 

Po aplikaci doporučujeme klidový režim v teple (nejlépe je aplikovat masážní olej před spaním).

Koupel:

Na celotělovou koupel nalijte 1 polévkovou lžíci do vany s teplou vodou.

Na koupel nohou nalijte 1 čajovou lžičku do lavoru s teplou vodou a ponořte nohy na 15 minut.

 

Upozornění: 

Koncentrace esenciálních olejů, která je zvolena pro masážní oleje, není vhodná pro děti do 12 let

Nenanášejte olej na otevřené rány. 

Po aplikaci oleje s obsahem citrusových esenciálních olejů se nedoporučuje pobyt na přímém slunci (12 hodin).

Před použitím promíchejte (při skladování v chladnějších podmínkách může docházet k usazení bambuckého oleje kvůli jeho vyšší hustotě, což v žádném případě neovlivňuje kvalitu masážního oleje).

V případě alergie na některou složku, produkt nepožívejte.

 

 

 

Vůně citrusy
Vůně květinová
Vůně santalové dřevo
Skladování skladujte v suchu, temnu a chladu
Kvalita BIO kvalita
Kvalita Vegan
Kvalita netestováno na zvířatech
Země původu Slovensko
Typy pleti a vlasů všechny typy pleti
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat