Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

NAVIA Masážní olej Uvolnění Svalů

Poslední kus skladem

Masážní olej Uvolnění Svalů je vhodný zejména po cvičení a fyzické námaze. Kombinace esenciálních olejů (levandulový, eukalyptový a grepový) má terapeutické účinky, uvolňuje ztuhlé svaly, má zklidňující účinek a zmírňuje bolesti svalů. Také díky obsahu přírodních olejů, jakými jsou mandlový, bambucký a konopný olej a měsíčkového macerátu, pečuje o vaši pokožku a pomáhá ji výborně zregenerovat.

269,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Navia.

Napomáhá odstraňování odpadních látek z těla, hydratuje a detoxikuje pokožku. Jednoduše se aplikuje i ​​vmasírováním do chodidel.

Masážní olej na uvolnění svalů zejména po cvičení a fyzické námaze.

Obsahuje levandulový, eukalyptový a grepový esenciální olej. Kombinace těchto esenciálních olejů uvolňuje ztuhlé svaly, má zklidňující účinek a zmírňuje bolesti svalů, zejména po cvičení a fyzické námaze.

Masážní oleje jsou namíchány z přírodních olejů (mandlový, bambucký, konopný) s měsíčkovým macerátem a esenciálními oleji zvolenými v různých kombinacích pro uvolnění svalového napětí, regeneraci pokožky, či relaxaci.

Masáže přispívají k celkovému uvolnění svalů, prokrvení pokožky a vyplavení odpadních látek z těla.

Esenciální oleje do něj byly zvoleny a zkombinovány na základě jejich analgetických účinků. Analgetika jsou látky, které tlumí bolest. Koncentrace esenciálních olejů je zvolena tak, aby se vzájemně doplňovaly, znásobovaly své účinky (synergický efekt), a aby byl tento olej účinný při zmírňování bolesti svalů, zejména po cvičení a fyzické námaze a poskytoval úlevu i při mírných bolestech spojených s artritidou.

Esenciální olej Levandule je nejpoužívanějším esenciálním olejem s širokou škálou terapeutických vlastností. Využívá se jako analgetikum zejména při artritidě, bolestech svalů a revmatismu. Tlumí zánětlivé procesy a napomáhá hojení ran (popáleniny, jizvy ...). Kromě toho má také antibakteriální a antimykotické vlastnosti.

Esenciální olej Eukalyptus je jedním z klasických přírodních léčiv při onemocněních dýchacího systému, ale zároveň je velmi účinný i při zmírňování bolestí svalů. Ochlazuje pokožku, zahřívá a uvolňuje svalstvo.

Esenciální olej Grep dokáže účinně pomoci při unavených a ztuhlých svalech a to zejména při nadměrném přetížení sportem.

Princip fungování aromaterapeutických masážních olejů: Esenciální oleje se pomocí nosného oleje dostávají masáží přes pokožku na postižené místo, resp. do krevního oběhu. V dané oblasti mají rychlý terapeutický účinek (lokální efekt). Složky esenciálních olejů v krevním oběhu mají účinek i na nervový a hormonální systém - a tím i na psychiku.

Vhodné pro:

  • všechny typy pleti

Účinky:

  • hydratace a detoxikace pokožky
  • odstranění odpadních látek z organismu
  • uvolnění svalů
  • zmírnění bolesti svalů
  • aromaterapeutický účinek

Použití: 

Masáž: 

Po sprše nebo koupeli olej zahřejte v rukách a jemnými pohyby vmasírujte do čisté pokožky ( chodidel po 15 minutovém koupeli nohou v teplé vodě).

Po aplikaci doporučujeme klidový režim v teple (nejlépe je aplikovat masážní olej před spaním).

Koupel:

Na celotělovou koupel nalijte 1 polévkovou lžíci do vany s teplou vodou.

Na koupel nohou nalijte 1 čajovou lžičku do lavoru s teplou vodou a ponořte nohy na 15 minut.

Naše zkušenost:

Z vlastní zkušenosti potvrzujeme, že olej skvěle pomáhá při natažení svalů při sportu. Úlevu je cítit již chvíli po vmasírování na postižené místo. Olej má velmi jemnou vůni a hodně tekutou konzistenci, díky čemu se při masáži snadno zahřívá a také nanáší. 

 

Upozornění: 

Koncentrace esenciálních olejů, která je zvolena pro masážní oleje, není vhodná pro děti do 12 let.

Nenanášejte olej na otevřené rány.

Po aplikaci oleje s obsahem citrusových esenciálních olejů se nedoporučuje pobyt na přímém slunci (12 hodin).

Před použitím promíchejte (při skladování v chladnějších podmínkách může docházet k usazení bambuckého oleje kvůli jeho vyšší hustotě, což v žádném případě neovlivňuje kvalitu masážního oleje).

V případě alergie na některou složku, produkt nepožívejte.

 

 

 

Vůně levandule
Vůně grep
Vůně eukalypt
Skladování skladujte v suchu, temnu a chladu
Kvalita BIO kvalita
Kvalita Vegan
Kvalita netestováno na zvířatech
Země původu Slovensko
Typy pleti a vlasů všechny typy pleti
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat