Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Směs éterických olejů Harmonie

Poslední kus skladem

Směs nám pomáhá vyjadřovat potěšení a spokojenost. Je esencí štěstí. Vyvažuje aktivitu a odpočinek, jelikož vyváženost je klíčem k úspěchu. Pomáhá povznést se nad stresem, uvolňuje potlačené city, obnovuje pozitivismus a spontánnost. Přivádí nás na cestu umět přijmout uznání od druhých, ale i ocenit sebe sama. Poté, co dosáhneme radosti z vykonané práce a překonání překážet, nastává spokojenost a pozitivní naladění. Odpočinek mívá spoustu podob.

249,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Nobilis Tilia.

Mohou to být různé aktivity, co nás bavit, ale i tichá procházka uprostřed přírody. Směs má uvolňující účinky, učí nás být trpělivými a těšit se z toho, co máme již teď. Jsou i období, kdy se nám příliš nedaří. V těchto případech pomáhají vůně olejů ulevovat od přepracovanosti, pomáhá relaxovat, zklidnit mysl, vyživuje. Někteří lidé jsou zvyklí na neustálou aktivitu, proto se jim může jevit odpočinek jako ztráta času. Je však velmi důležité udržovat harmonii pro regeneraci a rovnováhu. Oleje pomáhají nalézt tvůrčí sílu a chuť ke změně. Učí nás, že každá změna je příznivá, všechny možnosti jsou stejně dobré a vše je tedy v pořádku.

Vhodný pro:

  • relaxaci
  • uvolnění
  • zklidnění

Účinky:

  • uvolňující
  • zklidňující
  • přínáší pocit spokojenosti

Použití:

Množství 3-5 kapek přidejte do vody v aromalampě. Možné je také přidat požadovaný počet kapek do difuzéru nebo inhalační tyčinky. Přípravek je také vhodný pro přímou inhalaci. olejů.

Upozornění: 

Chraňte oblast očí, přípravek nepoužívejte na pokožku neředěný, držte z dosahu dětí.

V případě alergie na některou obsaženou složku, produkt nepoužívejte.

Vůně jemná
Vůně bylinná
Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Skladování skladujte v suchu, temnu a chladu
Kvalita Výrobek je složen z čistých přírodních látek, neobsahuje synteticky upravené látky ani konzervant.
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale
Složení Pogostemon Cablin Leaf Oil, Cirus Nobilis Oil, Citrus Aurantium Bergamia Peel Oil Expressed, Tilia Cordata Flower Extract, Lavandula Angustifolia Oil, Styrax Benzoin Gum Extract, Cananga Odorata Flower Oil, Alcohol, Limonen*, Linalool*, Hydroxycitronellal*, Benzyl Benzoate*, Benzyl Salicylate*, Geraniol*, Farnesol*, Citral*, Isoeugenol*, Eugenol*, Benzyl Alcohol*, Citronellal*, Benzyl Cinnamate*. *-z přírodních éterických olejů.

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat