Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

ČAROVNÝ MLÝN Mýdlo Mayské zlato

Poslední kus skladem

Kakaové mýdlo s vysokým podílem kakaového másla, kukuřičného oleje a za studena lisovaného avokádového oleje z Mexika. Mýdlo neobsahuje esenciální oleje a je provoněno pouze použitým kakaem. Kakaový prášek, který je do mýdla přidán, je z odrůdy Criollo, a je dovezený z Peru. Z jižní Ameriky také pochází úžasně voňavý CO2 kakaový extrakt, kterým je mýdlo ovoněno.
Mayové používali obrázkové písmo, proto je povrch mýdla ozdoben vyraženým symbolem, kterým označovali kakaového bůžka Kakau.

189,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Čarovný Mlýn.

Říká se mu také dar deštného pralesa. Kakaovník pochází z pralesů povodí Amazonky. Pro tajemné Maye, kteří před asi tisíci lety př. n. l. přišli z hor do guatemalské nížiny a začali divoce rostoucí kakaovník kultivovat, se kakaové boby brzy staly hlavní plodinou. Hrály důležitou roli v náboženských obřadech, svatbách i jiných oslavách, bylo to platidlo, symbol plodnosti i obětina, a kakaový nápoj byl považován za afrodiziakum.
Surové kakao je plné hodnotného kakaového másla, enzymů a vitaminů. V kosmetice je obzvláště máslo z něj získané hojně využívané. Kakaové mýdlo jsem už kdysi v nabídce měla, ale rozhodla jsem se pro tuto inovovanou verzi s větším množstvím kakaového másla, kukuřičným olejem a za studena lisovaným avokádovým olejem z Mexika. 

Teplá sladká kakaová vůně, uklidňující, zbavující napětí a přinášející radost. Mýdlo neobsahuje esenciální oleje, vůně je pouze z použitého kakaa a kakaového extraktu.

Vhodné pro: 

  • suchá pleť
  • normální pleť

Účinky: 

  • vyživující
  • pěstící

Použití: Nanášejte na navlhčenou pokožku.

Složení(INCI):

Aqua (voda), Sodium Olivate (zmýdelněný olivový olej), Sodium Cocoate (zmýdelněný kokosový olej),  Sodium Cocoa Butterate (zmýdelněné kakaové máslo), Sodium Cornate (zmýdelněný kukuřičný olej), Sodium Palmate (zmýdelněný palmový olej), Theobroma Cacao Seed Powder (kakaový prášek odrůda Criollo z Peru), Persea Gratissima Seed Oil (avokádový olej), Theobroma Cacao Extract (kakaový extrakt), Glycerin

Upozornění:

V případě alergie na některou obsaženou složku, produkt nepoužívejte.

Vůně kakaová
Vůně teplá, sladká
Skladování skladujte v suchu
Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Skladování skladujte při pokojové teplotě
Kvalita neobsahuje syntetické parfémy, barviva, konzervační a jiné chemické látky
Typy pleti a vlasů suchá pleť
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat