Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

ČAROVNÝ MLÝN Mýdlo Mrtvé moře

Mýdlo využívá blahodárných vlastností Mrtvého moře. Obsahuje jeho bahno a sůl a přísady, které jejich účinky posílí. Koktejl esenciálních olejů v tomto mýdle nejen navozuje pocit, že dýcháte čerstvý mořský vzduch, ale cedrové dřevo, posvátná bazalka Tulsi, bergamot a grep jsou známé svými hojivými vlastnostmi, které mýdlu propůjčují.

179,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Čarovný Mlýn.

Kosmetika s bahnem, solí nebo vodou z Mrtvého moře není žádná novinka. Léčivé účinky bahna a soli z nejslanějšího a nejníže položeného místa na Zemi jsou už dlouho známé a využívané. Nějakou dobu ve mně zrál nápad na tohle mýdlo a nakonec jsem se rozhodla přispět do moře kosmetiky svým Mrtvým mořem.
Základ mýdla je tvořen kombinaci olejů, které po zmýdelnění šetrně, ale dobře myjí a jsou přidány suroviny, které účinky soli a bahna ještě zvýší. Z olejů je to mokřadkový, ne moc známý, ale v péči o pokožku naprosto skvělý, protože se jedná o nejstabilnější rostlinný olej vůbec, výborně se vstřebává a má výjimečné antioxidační účinky. Pleť přirozeně vyživuje, hydratuje a chrání ji před vnějšími vlivy. 

Shahaf Shabtay, bývalý šéfkuchař restaurace a klubu SaSaZu a autor kuchařky Osm chutí Asie, který z Izraele pochází se stal kmotrem tohoto mýdla. Základní kombinace kokosového a olivového oleje účinně čistí pokožku a suroviny z Mrtvého moře o ni pečují. Jejich účinky umocňuje mokřadový olej, který se rychle vstřebává a působí jako antioxidant. Navíc pomáhá pleť chránit a hydratovat. 

Čerstvá a sladce svěží vůně mořského vánku s kafrovým nádechem, uvolňuje napětí a podrážděnost, zbavuje úzkosti.

Vhodné pro: 

  • suchá a citlivá pokožka
  • ekzémy
  • lupénku

Účinky:

  • hydratační
  • detoxikační
  • protiinfekční

Použití: 

Nanášejte na navlhčenou pokožku.

Složení(INCI):

Sodium Olivate (olivový olej), Aqua (voda), Sodium Cocoate (kokosový olej), Sodium Palmate (palmový olej), Sodium Sweet Almondate (mandlový olej), Sodium Grapeseedate (hroznový olej), Maris Mud (bahno z Mrtvého moře), Sodium Sodium Avocadoate (avokádový olej), Limnanthes Alba Seed Oil (mokřadkový olej), Maris Sal (sůl z Mrtvého moře), Cedrus Atlantica Wood Oil (cedrový esenciální olej), Citrus Decumana Peel Oil (grapefruitový esenciální olej), Ocimum Sanctum Oil (esenciální olej z bazalky posvátné Tulsi), Citrus Bergamia Peel Oil Expressed (bergamotový esenciální olej), Glycerin, D-Limonene*, Linalool*

*součást esenciálních olejů

Upozornění:

V případě alergie na některou obsaženou složku, produkt nepoužívejte.

Vůně svěží vůně
Vůně čerstvá a sladce svěží vůně mořského vánku s kafrovým nádechem
Skladování skladujte v suchu
Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Skladování skladujte při pokojové teplotě
Kvalita neobsahuje syntetické parfémy, barviva, konzervační a jiné chemické látky
Země původu Česká republika
Typy pleti a vlasů suchá pleť
Typy pleti a vlasů citlivá pleť
Typy pleti a vlasů problematická pleť
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat