Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

ČAROVNÝ MLÝN Mýdlo Zelená víla

Tento produkt není na skladě

Zelená víla je mýdlo inspirované nápojem Absinth, který vyrábí Martin Žufánek. Přes všechny mýty a nepravé informace jde o nápoj skvělý a bez halucinogenních účinků. Po období, kdy byl nesmyslně zakázán, se vrací a stoupá v oblibě. Je to záplava léčivých a voňavých bylin a koření, stejně jako toto mýdlo. Dle romantické legendy je tento nápoj všelék a francouzský doktor Pierre Ordinaire jej nazval La Fée Verte, tedy Zelená víla. A tak i toto mýdlo nese toto snové jméno.

179,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Čarovný Mlýn.

Podobně jako, když se Absint smísí s vodou a vznikne mléčně bílý, nazelenalý nápoj lahodné, lehce nahořklé bylinné chuti s tóny anýzu a dalšího koření a bylinek, tak i mýdlo Zelená víla utvoří s vodou tento louche hýčkající tělo ne zevnitř, nýbrž zvenku. Pokud chcete skvělý dárek, kupte obdarované osobě Žufánkův Absint a k němu tohle mýdlo. Úspěch zaručen!
Typická vůně pelyňku, anýzu a dalších koření dostala pevnou podobu ve formě mýdla.

Vhodné pro: 

  • normální pleť
  • nečistá pleť
  • uvolňuje svaly

Účinky: 

  • antibakteriální
  • čistící
  • uvolňující
  • vůně mýdla zbavuje nervozity a neklidu

Použití: 

Nanášejte na navlhčenou pokožku.

Složení(INCI):

Artemisia Absinthium Extract (extrakt z pelyňku pravého), Aqua (voda), Sodium Olivate (olivový olej), Sodium Palmate (palmový olej), Sodium Cocoate (kokosový olej), Sodium Linseedate (lněný olej),  Carum Carvi Seed Oil (kmínový olej), Illicum Verum Fruit Oil (badyánový esenciální olej), Pimpinella Anisum Seed Oil (anýzový esenciální olej), Foeniculum Vulgare Oil (fenyklový esenciální olej), Coriandrum Sativum Fruit Oil (koriandrový esenciální olej), Melissa Officinalis Leaf Oil (meduňkový esenciální olej), Hyssopus Officinalis Herb Oil (esenciální olej z yzopu), Artemisia Absinthium Oil (esenciální olej z pelyňku pravého), Citrus Grandis Seed Extract (výtažek z grepfruitových jader), Glycerin, D-Limonene*, Linalool*

*součást esenciálních olejů

Upozornění:

V případě alergie na některou obsaženou složku, produkt nepoužívejte.

Vůně bylinná
Vůně ostrá zelená a kořeněná vůně pelyňku s jemnými tóny anýzu a dalších bylin a koření používajících se při výrobě Absintu
Skladování skladujte v suchu
Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Skladování skladujte při pokojové teplotě
Kvalita neobsahuje syntetické parfémy, barviva, konzervační a jiné chemické látky
Země původu Česká republika
Typy pleti a vlasů problematická pleť
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat