Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

PONIO Přírodní mýdlo Fresh air s rakytníkem

Fresh air s rakytníkem je přírodní ručně dělané mýdlo s drsnější intenzivní vůní, vhodnou i pro pány. Svěží vůni vytváří silice niaouli, dřevité tóny má na svědomí borovice a bylinkově citrusové aroma, bergamot a citronová tráva.

119,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Ponio.

V mýdle je obsažen také rakytníkový olej, který se získává ekologickou a velmi šetrnou CO2 extrakcí z organického rakytníku. Díky tomu mýdlo obsahuje velké množství kyseliny palmitoolejové, známé i jako omega 7. Palmitoolejová kyselina šetrně pečuje o pokožku, napomáhá její regeneraci a zabraňuje stárnutí pleti. Mýdlo je vytvořeno kombinací másel a olejů tak, aby bylo dostatečně pěnivé a se střední tvrdostí.

Rakytníkový olej je stejně jako šťáva rakytníku bohatý na různé biologicky aktivní a prospěšné látky. Kromě vitamínů A, B, C, D, E, K, P obsahuje například množství nenasycených mastných kyselin (3, 6, 9) - linolovou, linolenovou nebo palmitovou, které jsou podobné lipidům lidské kůže. Díky tomu je pokožka dokáže snadno přijímat.

Rakytníkový olej tak nachází široké spektrum využití v kosmetickém průmyslu. Jeho unikátnost tkví také v tom, že obsahuje vzácnou omega 7 nenasycenou mastnou kyselinu, která se v přírodě vyskytuje zřídka, avšak v rakytníkovém oleji tvoří až třetinu obsahu nenasycených mastných kyselin. Olej je zároveň bohatým zdrojem karotenoidů (například i zeaxantinu, který je důležitý pro zdraví očí), různých tříslovin a minerálních solí.

Kromě jiných příznivých účinků působí rakytníkový olej blahodárně i na kůži. Vhodný k použití je zejména při suché kůži, ekzému, dermatitidy, kůži poškozené ozařováním, při mykózách, omrzlinách, proleženin, vhodný je i na ošetřování popraskaných bradavek při kojení, pomáhá kůži regenerovat a udržovat její elasticitu a pružnost.

Vhodné pro:

  • všechny typy pleti
  • ženy i muže

Účinky:

  • šetrně čistí
  • regeneruje

Použití:

Mýdlo napěňte ve vlhkých rukách a poté jemně vmasírujte do pokožky. Následně opláchněte čistou vodou.

 

 

Upozornění:

Nevhodné pro osoby s alergií na některou složku obsaženou v produktu.

Vůně svěží vůně
Vůně intenzivnější
Skladování skladujte v suchu
Kvalita Vegan
Kvalita neobsahuje syntetické parfémy, barviva, konzervační a jiné chemické látky
Kvalita 100% přírodní složky
Země původu Slovensko
Typy pleti a vlasů všechny typy pleti
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat