Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

PONIO Přírodní mýdlo Aloe kapské

Aloe kapské je přírodní ručně dělané mýdlo, vyrobené z šetrného olivového oleje, kakaového másla, kokosového oleje a extra panenského olivového oleje od malovýrobců z Chorvatska. Díky tomuto složení má výborné hydratační, výživné a čistící vlastnosti.

120,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Ponio.

Mýdlo má při pravidelném používání příznivý vliv na pigmentové skvrny, je velmi jemné a šetrné k pokožce. Klíčová složka aloe kapské má antiseptické, protizánětlivé a antibakteriální účinky. Přidáním pryskyřice aloe do tohoto mýdla vznikla krásná čokoládová barva, vůně je levandulově-pryskyřičná.

Aloe kapské není tak komerčně populární jako aloe vera i když obsahuje mnohem více aminokyselin a minerálních látek. Aloe kapské na rozdíl od aloe vera roste ve svém přirozeném prostředí výhradně v oblastech jižní Afriky, rostliny nejsou nijak ošetřovány pesticidy či hnojeny umělými hnojivy, jsou dostatečně silné, aby se ochránili proti škůdcům samy. Poslední výzkumy potvrdily její antiseptické, protizánětlivé a antibakteriální účinky. Ukázalo se, že toto mýdlo při pravidelném používání příznivě ovlivňuje pigmentové skvrny (tento poznatek byl prokázán v praxi na zákaznících). Mýdlo obsahuje bulharskou levandulovou silici v nižším množství, výsledná vůně je levandulově-pryskyřičná. Mýdlo dostalo neúmyslně krásnou čokoládovou barvu díky přidané pryskyřici kapského aloe.

 

Vhodné pro:

  • problematická pokožka
  • pigmentové skvrny

Účinky:

  • antiseptické
  • protizánětlivé
  • antibakteriální

Použití: 

Mýdlo napěňte ve vlhkých rukách a poté jemně vmasírujte do pokožky. Následně opláchněte čistou vodou.

Složení:

Olea Europaea Oil (olivový olej), Aqua (voda), Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Theobroma Cacao Seed Butter(kakaové máslo), Sodium Hydroxide (hydroxid sodný), Olea Europaea Fruit oil (extra panenský olivový olej), Lavandula angustifolia Oil (silice - bulharská levandule), Aloe Ferox (živice kapského aloe), *Linalool, *Geraniol, *Limonene

* vyskytující se přirozeně v silicích

 

Upozornění: 

V případě alergie na některou složku obsaženou v produktu, mýdlo nepoužívejte.

Vůně zemitá
Skladování skladujte v suchu
Kvalita Vegan
Kvalita neobsahuje syntetické parfémy, barviva, konzervační a jiné chemické látky
Kvalita 100% přírodní složky
Země původu Slovensko
Typy pleti a vlasů problematická pleť
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat