Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

PONIO Přírodní mýdlo Dvojitá levandule s květy

Dvojitá levandule je přírodní ručně dělané mýdlo s nádhernou květinovou vůní. Jeho vůni tvoří kombinace dvou typů levandulových silic a to levandule s názvem 40/42 a klasické levandule angustifolia z Bulharska. Levandule je známá výbornými uvolňujícími, zklidňujícími a relaxačními vlastnostmi.

120,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Ponio.

Právě levandule 40/42 je označována za tu nejkrásnější květinovou vůni, jakou si běžně představujeme. Obsahuje totiž specifický poměr látek Linanool a Linalyl acetátu. Levandule je známá výbornými uvolňujícími, zklidňujícími a relaxačními vlastnostmi. Zároveň má antiseptické, antibakteriální a protizánětlivé účinky, které napomáhají při ošetřování a léčbě pokožky trpící ekzémem, dermatitidou a lupénkou. Mýdlo je díky vysokému podílu kakaového másla a avokádového oleje velmi jemné a šetrné, výborně hydratuje a vyživuje pokožku. Ozdobné sušené květy levandule a slézu na jeho povrchu potěší všechny romantické duše.

Naše zkušenost:Přenádherná levandulová vůně a sušené květy na povrchu mýdla vás okouzlí ještě než ho vyzkoušíte. Aplikovali jsme na problematickou pleť a hned po pár použitích bylo vidět výrazné zlepšení a zklidnění pokožky.

Mýdlo je složením identické s mýdlem Dvojitá levandule bez květů, ale na jeho povrchu naleznete ozdobné květy levandule a slézu, díky čemu je toto mýdlo vhodné pro romantické duše.

 

Vhodné pro:

  • všechny typy pleti
  • zejména však pro milovníky levandule
  • romantické duše

Účinky:

  • antiseptické
  • antibakteriální
  • protizánětlivé

Použití:

Mýdlo napěňte ve vlhkých rukách a poté jemně vmasírujte do pokožky. Následně opláchněte čistou vodou.

Složení:

Olea Europaea Oil (olivový olej), Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Theobroma Cacao Seed Butter (kakaové máslo), Aqua (voda), Sodium Hydroxide (hydroxid sodný), Ricinus Communis Seed Oil (ricinový olej), Persea Gratissima Oil (avokádový olej), Lavandula Angustifolia Oil (dva druhy levandulové silice), Lavandula Angustifolia Flower (květ levandule), Malva Sylvestris Flower (květ slézu), Linalool*, Limonene*

* vyskytující se přirozeně v silicích

 

Upozornění: 

V případě alergie na některou složku obsaženou v produktu, mýdlo nepoužívejte.

Vůně levandule
Skladování skladujte v suchu
Kvalita Vegan
Kvalita neobsahuje syntetické parfémy, barviva, konzervační a jiné chemické látky
Kvalita 100% přírodní složky
Země původu Slovensko
Typy pleti a vlasů všechny typy pleti
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat