Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Grapefruitové jádro

Poslední kus skladem

Extrakt z grapefruitových jader je všestranný antimikrobiální přípravek účinný při hubení bakterií a choroboplodných zárodků. Účinek je připisován antioxidační aktivitě citrusových flavonoidů, zejména naringinu a hesperidinu. Výsledky laboratorních testů grepového extraktu Nobilis Tilia na mikroorganismy Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Candida albicans a Aspergillus brasiliensis prokázaly jejich jednoznačnou účinnost na dané kmeny mikroorganismů.

369,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Nobilis Tilia.

Grepový extrakt narušuje bakteriální membránu, čímž bakterie hubí a zamezuje jejich dalšímu množení.

Vhodný pro:

  • pokožku se sklonem k akné
  • mikrobiální potíže

Účinky: 

  • antimikrobiální

Použití: 

Antimikrobiální výplachy úst, afty: Kloktejte 3x denně 5 kapkami rozpuštěnými ve sklenici vody. Opary a puchýřky na rtech: Několikrát denně potírejte směsí 1 polévkové lžíce rostlinného oleje a několika kapek extraktu. Přípravek nechte působit přes noc.

Zuby a dásně: Vyplachujte 3x denně 5 kapkami rozpuštěnými ve sklenici vody.

Nos a dutiny: Nikdy nepoužívejte neředěný extrakt! Rozmíchejte 3 kapky v 50 ml vody a několikrát denně vytírejte nosní dutinu pomocí vatové tyčinky.

Při pocitech nachlazení: Kloktejte naředěný extrakt několikrát denně. Lupy, svědění pokožky hlavy: 2- 3x týdně omyjte vlasy a pokožku přírodním šamponem Nobilis Tilia s 5-10 kapkami extraktu.

Pokožka se sklonem k akné, nečistá pleť, trudovitost: Na navlhčený obličej naneste 5 kapek extraktu a vmasírujte, nechte chvíli působit, pak obličej dobře omyjte a zlehka osušte.

Antibakteriální účinky na pokožce: Naředěný extrakt použijte na malé oděrky, škrábance, nepříjemné kožní projevy po hmyzím štípnutí či kousnutí a na pokožku se sklonem k ekzémům.

Použití v domácnosti:

Extrakt přidávejte do vody používané k úklidu, praní prádla, zalévání květin, ke zvlhčování vzduchu nebo do bazénů a saun.

Složení: 

Citrus Grandis Seed Extract, Glycerin.

Upozornění:

V případě alergie na některou obsaženou složku, produkt nepoužívejte.

Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Skladování skladujte v suchu, temnu a chladu
Kvalita neobsahuje syntetické parfémy, barviva, konzervační a jiné chemické látky
Země původu USA
Typy pleti a vlasů problematická pleť
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat