Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

JUKL Mawoson 8 x 100 ml

Poslední kus skladem

Posiluje dobrý zdravotní stav. Zklidňuje, tlumí stres a nervozitu. Představuje ideální přípravek pro těhotné, děti, ale také pro alkoholiky.

533,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Jukl.

Pomáhá vyrovnat se s nervovým vypětím, při školním stresu, nervozitě, poruchách spánku, snížení koncentrace, zapomnětlivosti, depresi, obtížích v klimakteriu. Dobře se vypořádá s žaludeční neurózou, vředy žaludku a dvanácterníku, gastritidou, nadýmáním, vysokým krevním tlakem či srdeční slabostí.

Přípravek obsahuje extrakt z bylin, třezalkový destilát a vodu. V extraktu bylin nepoužíváme žádné exotické rostliny, pouze výtažky z bylin lokálních. V denní dávce je obsaženo 6,7 g výtažků u bylin.

Vhodné pro:

  • osoby podléhající stresu, který pak může způsobit poruchy spánku
  • zapomnětlivost
  • sníženou koncentraci
  • vysoký krevní tlak
  • poruchy metabolismu

Účinky:

  • zmírňuje účinky stresu a nervozity
  • poruchy spánku, deprese, žaludeční vředy, neurózy

Doporučená denní dávka:

Užívejte ¼ lahvičky po snídani a ¼ lahvičky v pozdním odpoledni (ideálně do 18 hod), můžete ředit trochou vody nebo ovocné šťávy.

U dětí od 3 do 12 let užívejte poloviční dávku. 

Tip na použití: 

Ideální je kombinovat Mawoson s užíváním pitné rašeliny. V pokročilém věku podporuje paměť, pozorovací schopnosti a vnímavost.

Složení:

voda 86,5%, třezalkový destilát 0,083%, extrakt z bylin 13,4%: listy meduňky lékařské, listí břízy, kořen puškvorce, popenec břečťanovitý, přeslička rolní, svízel přítula, řebříček obecný, smetánka lékařská, heřmánek pravý, kmín, kořen lékořice, zeměžluč, čekanka obecná, kontryhel, rozmarýna lékařská, plody jalovce, mateřídouška obecná, měsíček lékařský.

Upozornění: 

V případě alergie na některou obsaženou složku, produkt neužívejte.

„ Prodávající upozorňuje, že s ohledem na legislativní omezení týkající se zákazu uvádění zdravotních a výživových tvrzení, nejsou u některých nabízených produktů uváděny jejich případné, výrobcem tvrzené, příznivé účinky na lidský organismus. „

Skladování skladujte v suchu, temnu a chladu
Kvalita 100% přírodní složky
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale
Trvanlivost Otevřenou lahvičku spotřebujte do 2 dnů, při skladování v chladničce do 4 dnů