Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

BYLINNÉ KAPKY- Diastop

Poslední kus skladem

Směs bylin pro zlepšení stavu při diabetes. Doplněk stravy.

159,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Bylinné kapky s.r.o..

Smil písečný působí na zlepšení funkce slinivky, která je zodpovědná za tvorbu inzulínu. Ostropestřec mariánský podporuje činnost jater, která při přebytku glukózy v krvi tyto přebytečné cukry přeměňují na tuky. Lopuch větší podporuje činnost ledvin a odvádění odpadních látek z těla. Smetánka lékařská svým obsahem inulinu snižuje vstřebávání cukrů do krve. List borůvky černé zlepšuje využití inzulinu v těle, plod borůvky pomocí antokyanu regeneruje oční sítnici, která bývá diabetes nejvíce ohrožena.

Vhodný pro:

Účinky:

Povolená zdravotní tvrzení dle legislativy EU:

Použití:

Detaily produktu:

Složení: 

Alkohol 40%, extrakt ze smetanky lékařské, lopuchu většího, ostropestřce mariánského, smilu písečného, listu a plodu borůvky černé.  Návod na etiketě.

Upozornění:

V případě alergie na některou složku obsaženou v produktu, tento produkt neužívejte!

"Prodávající upozorňuje, že s ohledem na legislativní omezení týkající se zákazu uvádění zdravotních a výživových tvrzení, nejsou u některých nabízených produktů uváděny jejich případné, výrobcem tvrzené, příznivé účinky na lidský organismus. „

Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Skladování skladujte v suchu, temnu a chladu
Certifikace Vyrobeno z čerstvých hub
Kvalita produkt ekologického zemědělství
Země původu Česká republika
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale