Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

BYLINNÉ KAPKY Perila křovitá

Alergie je nepřiměřená reakce imunitního systému na jinak běžné podněty jako jsou potraviny, prach, pyl nebo roztoči. Je způsobena nesprávnou aktivací specifických protilátek, které uvolňují různé chemikálie, zejména histamin. Při vyplavení histaminu do krevního oběhu se následně projeví alergická reakce.

119,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Bylinné kapky s.r.o..

Ve Východní medicíně se perila používá již 3000 let na všechny formy alergií. Mohou to být svědění kůže, ekzémy, astma, sennou rýmu či potravinové alergie.

Lékařské výzkumy potvrdili až 90% úspěšnost při ovlivnění alergických reakcí. Bylo dokázáno potlačení uvolňování histminu.

Perila je vhodná především při alergiích všeho druhu jako jsou rýma, otoky sliznic a očí, ekzémy, svědění, kopřivka, dušnost či potravinové intolerance. Dále se hodí při otravách jídlem nebo chemikáliemi, nevolnostech, pocení a návalech horka.

Vhodný pro:

  • alergie
  • ekzémy
  • astma
  • sennou rýmu
  • otravy
  • nevolnost

Účinky:

  • protialergenní

Použití:

Doporučená denní dávka je 60 kapek, uvedeno na etiketě.

Složení: 

Alkohol 40%, extrakt z perily křovité (Perrila frutescens, černá kopřiva, čínská bazalka).Doporučená denní dávka 60 kapek = 714 mg čerstvé rostliny.

Upozornění:

V případě alergie na některou složku obsaženou v produktu, tento produkt neužívejte!

"Prodávající upozorňuje, že s ohledem na legislativní omezení týkající se zákazu uvádění zdravotních a výživových tvrzení, nejsou u některých nabízených produktů uváděny jejich případné, výrobcem tvrzené, příznivé účinky na lidský organismus. „

U citlivějších osob se doporučuje začít nižší dávkou a postupně zvyšovat.

Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Skladování skladujte v suchu a temnu
Kvalita 100% přírodní složky
Země původu Česká republika
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale