Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Masážní olej Gaia

Poté, co přejdou nepravidelné kontrakce k pravidelným, nastává první doba porodní. V  době se otevírá děložní hrdlo a miminko začíná sestupovat porodními cestami. První doba porodní může trvat velmi krátkou dobu, ale také mnoho hodin. Mezi nejpříjemnější metody péče během první doby porodní patří masáž. Masážní olej Gaia, pojmenovaný po Matce Zemi, dodá ženě pocit důvěry ve vlastní tělo a v přirozený cyklus přírody. Olej se hodí i pro pobyt v porodní vaně.

194,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Nobilis Tilia.

Vhodný pro: 

  • první dobu porodní
  • masáž
  • pobyt v porodní vaně

Účinky:

  • uvolňující
  • posilující

Použití:

Ženě při porodu masírujte ramena a šíji, oblast kosti křížové, která může být v průběhu porodu velmi bolestivá, chodidla, zejména pak patu, ale i dlaně a zápěstí, obzvláště má-li žena ruce zaťaty v pěst. S použitím masážního oleje je třeba vyčkat půl hodiny po podání léků.

 

 

Upozornění:

V případě alergie na některou obsaženou složku, produkt nepoužívejte.

Alergeny:

Limonene*, Linalool*, Geraniol*. - * z přírodních éterických olejů

Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Skladování skladujte v suchu, temnu a chladu
Certifikace CPK BIO - Certifikovaná přírodní Bio kosmetika
Kvalita BIO kvalita
Země původu Česká republika
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale
Složení Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Beta-Carotene, obsahuje směs éterických olejů. Alergeny: Limonene*, Linalool*, Geraniol*. - * z přírodních éterických olejů

Mohlo by vás zajímat

Prohlédněte si další produkty