Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

SOAPHORIA Pupalkový - Organický kosmetický olej

Semena Pupalky dvouleté jsou nejvyužívanějším zdrojem kyseliny gama-linolenové. Obsahuje 8 až 14% kyseliny gama-linolenové a až 70% kyseliny linolové. Tento olej je ideální pro regeneraci i té nejjemnější a nejcitlivější pokožky, výborně pečuje dokonce i o oční okolí. Hodí se na potírání a podporu hojení kožních ran a defektů, k léčbě atopického ekzému a lupénky. Je výborný v boji proti projevům stárnutí, dodává pleti elasticitu.

197,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Soaphoria.

Olej lisovaný za studena, rostlinné máslo a macerát

Rostlinné oleje izolované z jader, semen a plodů vybraných rostlin a olejnin produkovaných ekologickým hospodářstvím bez použití chemických hnojiv a postřiků, jsou vyráběny lisováním za studena, tj. maximálně do 35°C, čímž se zajistí zachování jejich nejvyšší kvalita a jedinečné blahodárné účinky. Biologicky nejbohatší jsou oleje získané jednorázovým lisováním. Tyto oleje nazýváme panenskými. Obsahují cca 98-95% triglyceridů (TAG) a 2-5% doprovodných látek jako jsou vosky, uhlovodíky (zejména skvalen), fytosteroly, fosfolipidy, beta-karoten, vitamin E, minerální látky, chlorofyl a jiné.

Rostlinné tuky (kakaové, bambucké, kokosové, či jiné máslo), které jsou při běžné pokojové teplotě pevné, se získávají při zvýšené teplotě do 70°C a to již při prvním lisování.

Olejové maceráty se vyrábějí macerací za studena, tj. vylouhováním rostlin resp. jejich částí v olejovém nosiči (olivový, jojobový, slunečnicový a jiné).

Certifikované, za studena lisované, nerafinované rostlinné oleje, jako másla a olejové maceráty, pečují o pokožku a dodávají jí potřebnou výživu, posilují a podporují její přirozenou ochranu. Zvlhčují ji a zanechávají ji hedvábně jemnou, pružnou a vláčnou.

Bez sulfátů, parabenů, glykolů, živočišných tuků a ropných derivátů.

Vhodné pro:

  • stárnoucí pleť
  • velmi citlivá pleť
  • okolí očí
  • pokožka trpící kožními problémy (atopický ekzém, lupénka atp.)

Účinky:

  • výborně regeneruje pleť
  • podporuje hojení kožních ran a defektů
  • pomáhá při léčbě atopického ekzému a lupénky
  • bojuje proti projevům stárnutí
  • dodává pleti pružnost

Použití:

Tělo a obličej: 

Přiměřené množství oleje či olejového macerátu naneste prsty na čelo, tváře a bradu. Ošetřit můžete krk, dekolt i pokožku celého těla. Jemně krouživými, resp. klapavými pohyby vmasírujte do pokožky a nechte vstřebat.

Složení:

Oenothera biennis Oil (Pupalka dvouletá) *
* Certifikovaná organická složka

Upozornění:

 V případě alergie na některou obsaženou složku, produkt nepoužívejte.

Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Skladování skladujte při teplotě do +35°C
Certifikace ECOCERT
Kvalita 100% organický produkt
Kvalita Lisovaný za studena, pocházející z ekologického hospodářství a opatřený známkou Eco-cert.
Země původu Francie
Typy pleti a vlasů zralá pleť
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale
Složení Oenothera biennis Oil (Pupalka dvouletá) * * Certifikovaná organická složka

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat