Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

SOAPHORIA Monoi de Tahiti - Organický kosmetický olej

Tento produkt není na skladě

Monoi de Tahiti je čistý kokosový olej, ve kterém se macerují okvětní lístky tahitské gardénie. Tento přírodní produkt je ideálním ošetřujícím přípravkem pro pokožku i vlasy. Díky svým hydratačním, zvláčňujícím a vyživujícím vlastnostem se řadí mezi vysoce kvalitní kosmetické přípravky a neměl by chybět v žádné koupelně. Pokožku zjemňuje a chrání před škodlivými vlivy vnějšího prostředí. Bojuje proti známkám stárnutí a dodává pleti její jas.

177,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Soaphoria.

Monoi je polynéský výraz pro vonný olej. Tento přírodní všestranný zkrášlující prostředek používají Polynézanky již staletí. Na základě svých vynikajících účinků se stal součástí domorodé kultury a je nazýván "posvátným olejem". Vyrábí se pomocí tradičních postupů a poznatků. Kokosové ořechy nejdříve zbaví skořápek a poté usuší na slunci. Následně jsou semlety na konzistenci jemné moučky, ze které se lisováním získává panenský kokosový olej zlatavé barvy a vynikajících vlastností. Sběr květů Gardénie tahitské probíhá krátce před otevřením puků. Nejpozději do následujícího dne se opatrně ponoří do kokosového oleje a louhují se v něm po dobu dvou týdnů.

Olej lisovaný za studena, rostlinné máslo a macerát

Rostlinné oleje izolované z jader, semen a plodů vybraných rostlin a olejnin produkovaných ekologickým hospodářstvím bez použití chemických hnojiv a postřiků, jsou vyráběny lisováním za studena, tj. maximálně do 35°C, čímž se zajistí zachování jejich nejvyšší kvalita a jedinečné blahodárné účinky. Biologicky nejbohatší jsou oleje získané jednorázovým lisováním. Tyto oleje nazýváme panenskými. Obsahují cca 98-95% triglyceridů (TAG) a 2-5% doprovodných látek jako jsou vosky, uhlovodíky (zejména skvalen), fytosteroly, fosfolipidy, beta-karoten, vitamin E, minerální látky, chlorofyl a jiné.

Rostlinné tuky (kakaové, bambucké, kokosové, či jiné máslo), které jsou při běžné pokojové teplotě pevné, se získávají při zvýšené teplotě do 70°C a to již při prvním lisování.

Olejové maceráty se vyrábějí macerací za studena, tj. vylouhováním rostlin resp. jejich částí v olejovém nosiči (olivový, jojobový, slunečnicový a jiné).

Certifikované, za studena lisované, nerafinované rostlinné oleje, jako másla a olejové maceráty, pečují o pokožku a dodávají jí potřebnou výživu, posilují a podporují její přirozenou ochranu. Zvlhčují ji a zanechávají ji hedvábně jemnou, pružnou a vláčnou.

Bez sulfátů, parabenů, glykolů, živočišných tuků a ropných derivátů.


Vhodné pro:

  • všechny typy pleti

Účinky:

  • hydratuje, zvláčňuje, vyživuje a zjemňuje pokožku
  • chrání pokožku před škodlivými vnějšími vlivy
  • bojuje proti stárnutí pleti
  • rozjasňuje pleť

Použití:

Tělo a obličej: Přiměřené množství oleje či olejového macerátu naneste prsty na čelo, tváře a bradu. Ošetřit můžete krk, dekolt i pokožku celého těla. Jemně krouživými, resp. klapavými pohyby vmasírujte do pokožky a nechte vstřebat.

Vlasy: Naneste olej před umytím na vlasy a pokožku hlavy pro dokonalou výživu vlasové pokožky a suchých, roztřepených konečků vlasů, resp. následně po jejich umytí na usnadnění rozčesávání.

Složení:

Cocos nucifera Oil (kokosový olej) *, Gardenia Tahitensis Flower (Gardénie tahitská) *
* Certifikovaná organická složka

Upozornění:

 V případě alergie na některou obsaženou složku, produkt nepoužívejte.

Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Skladování skladujte při teplotě do +35°C
Certifikace ECOCERT
Kvalita 100% organický produkt
Kvalita Macerát v oleji lisovaném za studena, pocházejícím z ekologického hospodářství a opatřeným známkou Eco-cert.
Země původu Francouzská Polynésie
Typy pleti a vlasů všechny typy pleti
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale
Složení Cocos nucifera Oil (kokosový olej) *, Gardenia Tahitensis Flower (Gardénie tahitská) * * Certifikovaná organická složka

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat