Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

SOAPHORIA Měsíčkový - Organický kosmetický olej

Poslední kus skladem

Měsíčkový macerát krásné oranžové barvy a střední hustoty je charakteristický svými pozoruhodnými hojivými účinky. Kromě toho je také protizánětlivý, mírně antibakteriální, antioxidační a regenerační. Hodí se pro ošetření a zkrášlení všech typů pokožky, dokonce i pro velmi citlivou pokožku novorozeňat. Macerát se osvědčil na jízvy a to jak pooperační, tak i po akné, dále na popáleniny, křečové žíly, krevní podlitiny, otoky a vředy. Potlačuje kožní záněty, plísně a ekzémy.

177,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Soaphoria.

Měsíčkový macerát nejvíce uleví pokožce přecitlivělé, podrážděné, mírně až abnormálně zarudlé. Podporuje regeneraci a tvorbu nových buněk, eliminuje škodlivé vnější vlivy a vytváří ochrannou bariéru na povrchu pokožky. 

Olej lisovaný za studena, rostlinné máslo a macerát

Rostlinné oleje izolované z jader, semen a plodů vybraných rostlin a olejnin produkovaných ekologickým hospodářstvím bez použití chemických hnojiv a postřiků, jsou vyráběny lisováním za studena, tj. maximálně do 35°C, čímž se zajistí zachování jejich nejvyšší kvalita a jedinečné blahodárné účinky. Biologicky nejbohatší jsou oleje získané jednorázovým lisováním. Tyto oleje nazýváme panenskými. Obsahují cca 98-95% triglyceridů (TAG) a 2-5% doprovodných látek jako jsou vosky, uhlovodíky (zejména skvalen), fytosteroly, fosfolipidy, beta-karoten, vitamin E, minerální látky, chlorofyl a jiné.

Rostlinné tuky (kakaové, bambucké, kokosové, či jiné máslo), které jsou při běžné pokojové teplotě pevné, se získávají při zvýšené teplotě do 70°C a to již při prvním lisování.

Olejové maceráty se vyrábějí macerací za studena, tj. vylouhováním rostlin resp. jejich částí v olejovém nosiči (olivový, jojobový, slunečnicový a jiné).

Certifikované, za studena lisované, nerafinované rostlinné oleje, jako másla a olejové maceráty, pečují o pokožku a dodávají jí potřebnou výživu, posilují a podporují její přirozenou ochranu. Zvlhčují ji a zanechávají ji hedvábně jemnou, pružnou a vláčnou.

Bez sulfátů, parabenů, glykolů, živočišných tuků a ropných derivátů.

Vhodné pro:

 • všechny typy pokožky
 • především podrážděnou
 • ekzematickou
 • vhodný i pro pokožku novorozeňat a dětí
 • jizvy i jizvy po akné
 • popáleniny

Účinky:

 • protizánětlivé
 • mírně antibakteriální,
 • antioxidační
 • regenerační účinky
 • hojivé účinky
 • eliminuje škodlivé vnější vlivy

Použití:

Tělo a obličej:

Přiměřené množství oleje či olejového macerátu naneste prsty na čelo, tváře a bradu. Ošetřit můžete krk, dekolt i pokožku celého těla. Jemně krouživými, resp. klapavými pohyby vmasírujte do pokožky a nechte vstřebat.

Vlasy:

Naneste olej před umytím na vlasy a pokožku hlavy pro dokonalou výživu vlasové pokožky a suchých, roztřepených konečků vlasů, resp. následně po jejich umytí na usnadnění rozčesávání.

Složení:

Glycine Soja Oil (sójový olej) *, Calendula Officinalis Flower Extract (Měsíček lékařský) *
* Certifikovaná organická složka

Upozornění:

 V případě alergie na některou obsaženou složku, produkt nepoužívejte.

Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Skladování skladujte při teplotě do +35°C
Certifikace ECOCERT
Kvalita 100% organický produkt
Kvalita Macerát v oleji lisovaném za studena, pocházejícím z ekologického hospodářství a opatřeným známkou Eco-cert. Bez sulfátů, parabenů, glykolů, živočišných tuků a ropných derivátů.
Země původu Německo
Typy pleti a vlasů suchá pleť
Typy pleti a vlasů citlivá pleť
Typy pleti a vlasů všechny typy pleti
Typy pleti a vlasů smíšená pleť
Typy pleti a vlasů problematická pleť
Typy pleti a vlasů dětská pokožka
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale
Složení Glycine Soja Oil (sójový olej) *, Calendula Officinalis Flower Extract (Měsíček lékařský) * * Certifikovaná organická složka

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat