Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

SOAPHORIA Meruňkový - Organický kosmetický olej

Meruňkový olej je získáván z pecek meruněk, které obsahují přibližně 40 až 50 % oleje. Složením se podobá mandlovému oleji, má však ještě lepší účinky. Svou velmi lehkou a příjemnou konzistencí je ideální na masáže. Tento úžasný tělový kondicionér výborně hydratuje, zjemňuje, zklidňuje a hýčká pokožku. Vhodný pro všechny typy pokožky, od citlivé dětské až po zralou, čímž je jako stvořený pro každodenní péči.

117,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Soaphoria.

Olej lisovaný za studena, rostlinné máslo a macerát

Rostlinné oleje izolované z jader, semen a plodů vybraných rostlin a olejnin produkovaných ekologickým hospodářstvím bez použití chemických hnojiv a postřiků, jsou vyráběny lisováním za studena, tj. maximálně do 35°C, čímž se zajistí zachování jejich nejvyšší kvalita a jedinečné blahodárné účinky. Biologicky nejbohatší jsou oleje získané jednorázovým lisováním. Tyto oleje nazýváme panenskými. Obsahují cca 98-95% triglyceridů (TAG) a 2-5% doprovodných látek jako jsou vosky, uhlovodíky (zejména skvalen), fytosteroly, fosfolipidy, beta-karoten, vitamin E, minerální látky, chlorofyl a jiné.

Rostlinné tuky (kakaové, bambucké, kokosové, či jiné máslo), které jsou při běžné pokojové teplotě pevné, se získávají při zvýšené teplotě do 70°C a to již při prvním lisování.

Olejové maceráty se vyrábějí macerací za studena, tj. vylouhováním rostlin resp. jejich částí v olejovém nosiči (olivový, jojobový, slunečnicový a jiné).

Certifikované, za studena lisované, nerafinované rostlinné oleje, jako másla a olejové maceráty, pečují o pokožku a dodávají jí potřebnou výživu, posilují a podporují její přirozenou ochranu. Zvlhčují ji a zanechávají ji hedvábně jemnou, pružnou a vláčnou.

Bez sulfátů, parabenů, glykolů, živočišných tuků a ropných derivátů.

Vhodné pro:

  • všechny typy pokožky

Účinky:

  • hydratuje pokožku
  • zjemňuje a zklidňuje pokožku

Použití:

Tělo a obličej:

Přiměřené množství oleje či olejového macerátu naneste prsty na čelo, tváře a bradu. Ošetřit můžete krk, dekolt i pokožku celého těla. Jemně krouživými, resp. klapavými pohyby vmasírujte do pokožky a nechte vstřebat.

Vlasy:

Naneste olej před umytím na vlasy a pokožku hlavy pro dokonalou výživu vlasové pokožky a suchých, roztřepených konečků vlasů, resp. následně po jejich umytí na usnadnění rozčesávání.

Masáže:

Aplikujte na pokožku těla a masážními pohyby vtírejte.

Složení:

Prunus armeniaca Kernel Oil (Meruňka obyčejná) *
* Certifikovaná organická složka

Upozornění:

 V případě alergie na některou obsaženou složku, produkt nepoužívejte.

Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Skladování skladujte v suchu a temnu
Skladování skladujte při teplotě do +35°C
Certifikace ECOCERT
Kvalita 100% organický produkt
Kvalita Lisovaný za studena, pocházející z ekologického hospodářství a opatřený známkou Eco-cert. Bez sulfátů, parabenů, glykolů, živočišných tuků a ropných derivátů.
Země původu Španělsko
Země původu Turecko
Země původu Pákistán
Typy pleti a vlasů suchá pleť
Typy pleti a vlasů všechny typy pleti
Typy pleti a vlasů zralá pleť
Typy pleti a vlasů smíšená pleť
Typy pleti a vlasů problematická pleť
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale
Složení Prunus armeniaca Kernel Oil (Meruňka obyčejná) * * Certifikovaná organická složka

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat