Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

SOAPHORIA Makový - Organický kosmetický olej

Poslední kus skladem

Olej s výrazným aroma a bohatým obsahem kyseliny linolové, vyživuje a chrání suchou až extrémně vysušenou pokožku. Je vhodný k ošetření pokožky podrážděné se sklonem k praskání a také ekzematické se zánětlivými ložisky. Účinně zklidňuje, podporuje regeneraci a zanechává pokožku hebkou a vláčnou. Vitamin E, jehož je bohatým zdrojem, zpomaluje proces stárnutí a pomáhá při hojení ran. Makový olej dodává pleti také nenasycené mastné kyseliny. Je výborným pomocníkem pro lámavé vlasy a nehty.

117,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Soaphoria.

Makový olej je díky svým nezaměnitelným vlastnostem jako stvořený k použití při masážích. Odbourává nervové i svalové napětí, podporuje činnost nervového systému a zlepšuje plodnost.

Olej lisovaný za studena, rostlinné máslo a macerát

Rostlinné oleje izolované z jader, semen a plodů vybraných rostlin a olejnin produkovaných ekologickým hospodářstvím bez použití chemických hnojiv a postřiků, jsou vyráběny lisováním za studena, tj. maximálně do 35°C, čímž se zajistí zachování jejich nejvyšší kvalita a jedinečné blahodárné účinky. Biologicky nejbohatší jsou oleje získané jednorázovým lisováním. Tyto oleje nazýváme panenskými. Obsahují cca 98-95% triglyceridů (TAG) a 2-5% doprovodných látek jako jsou vosky, uhlovodíky (zejména skvalen), fytosteroly, fosfolipidy, beta-karoten, vitamin E, minerální látky, chlorofyl a jiné.

Rostlinné tuky (kakaové, bambucké, kokosové, či jiné máslo), které jsou při běžné pokojové teplotě pevné, se získávají při zvýšené teplotě do 70°C a to již při prvním lisování.

Olejové maceráty se vyrábějí macerací za studena, tj. vylouhováním rostlin resp. jejich částí v olejovém nosiči (olivový, jojobový, slunečnicový a jiné).

Certifikované, za studena lisované, nerafinované rostlinné oleje, jako másla a olejové maceráty, pečují o pokožku a dodávají jí potřebnou výživu, posilují a podporují její přirozenou ochranu. Zvlhčují ji a zanechávají ji hedvábně jemnou, pružnou a vláčnou.

Bez sulfátů, parabenů, glykolů, živočišných tuků a ropných derivátů.

Vhodné pro:

 • suchá až extrémně vysušená pokožka
 • podrážděná pokožka se sklonem k praskání
 • ekzematická pokožka se zánětlivými ložisky

Účinky:

 • vyživuje a chrání pokožku
 • zklidňuje pokožku
 • podporuje regeneraci
 • zvláčňuje pokožku
 • zpomaluje proces stárnutí
 • pomáhá při hojení ran
 • zlepšuje kvalitu vlasů a nehtů
 • odbourává nervové i svalové napětí
 • podporuje činnost nervového systému
 • zlepšuje plodnost

Použití:

Tělo a obličej: Přiměřené množství oleje či olejového macerátu naneste prsty na čelo, tváře a bradu. Ošetřit můžete krk, dekolt i pokožku celého těla. Jemně krouživými, resp. klapavými pohyby vmasírujte do pokožky a nechte vstřebat.

Vlasy: Naneste olej před umytím na vlasy a pokožku hlavy pro dokonalou výživu vlasové pokožky a suchých, roztřepených konečků vlasů, resp. následně po jejich umytí na usnadnění rozčesávání.

Složení:

Papaver somniferum Seed Oil (Mák setý) *
* Certifikovaná organická složka

Upozornění:

V případě alergie na některou obsaženou složku, produkt nepoužívejte.

Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Skladování skladujte při teplotě do +35°C
Certifikace ECOCERT
Kvalita 100% organický produkt
Kvalita Lisovaný za studena, pocházející z ekologického hospodářství a opatřený známkou Eco-cert. Bez sulfátů, parabenů, glykolů, živočišných tuků a ropných derivátů.
Země původu Evropa
Typy pleti a vlasů suchá pleť
Typy pleti a vlasů suché a poškozené vlasy
Typy pleti a vlasů problematická pleť
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale
Složení Papaver somniferum Seed Oil (Mák setý) * * Certifikovaná organická složka

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat