Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

SOAPHORIA Konopný - Organický kosmetický olej

Poslední kus skladem

Konopný olej je díky obsahu mastných kyselin, vitamínu E, karotenoidů a rostlinných sterolů považován za jeden z nejkvalitnějších kosmetických olejů. Tento poměrně suchý typ oleje se výborně hodí pro všechny typy pokožky, všechny věkové skupiny lidí včetně novorozeňat a malých dětí. Napomáhá léčit kožní onemocnění jako lupénku či atopický ekzém, extrémně vysušenou a dehydratovanou pokožku. Regeneruje a posiluje její přirozenou imunitu.

217,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Soaphoria.

Konopný olej se získává ze semínek technického konopí. Obsahuje 2 až 5% kyseliny gama-linolenové, 20% kyseliny alfa-linolenové a 50 až 70% kyseliny linolové. Díky této kombinaci mastných kyselin a obsahu vitamínu E, karotenoidů a rostlinných sterolů je považován za jeden z nejkvalitnějších kosmetických olejů. Vynikající je také po opalování, na spálenou pokožku, na ošetření běžných popálenin a na posílení křehkých nehtů. Konopný olej může významně doplnit konvenční řešení při léčbě závažných kožních onemocnění a na rozdíl od farmaceutického řešení problému je možné a žádoucí konopný olej užívat dlouhodobě nebo trvale bez vedlejších účinků, s mnoha dalšími benefity pro organismus.

Olej lisovaný za studena, rostlinné máslo a macerát

Rostlinné oleje izolované z jader, semen a plodů vybraných rostlin a olejnin produkovaných ekologickým hospodářstvím bez použití chemických hnojiv a postřiků, jsou vyráběny lisováním za studena, tj. maximálně do 35°C, čímž se zajistí zachování jejich nejvyšší kvalita a jedinečné blahodárné účinky. Biologicky nejbohatší jsou oleje získané jednorázovým lisováním. Tyto oleje nazýváme panenskými. Obsahují cca 98-95% triglyceridů (TAG) a 2-5% doprovodných látek jako jsou vosky, uhlovodíky (zejména skvalen), fytosteroly, fosfolipidy, beta-karoten, vitamin E, minerální látky, chlorofyl a jiné.

Rostlinné tuky (kakaové, bambucké, kokosové, či jiné máslo), které jsou při běžné pokojové teplotě pevné, se získávají při zvýšené teplotě do 70°C a to již při prvním lisování.

Olejové maceráty se vyrábějí macerací za studena, tj. vylouhováním rostlin resp. jejich částí v olejovém nosiči (olivový, jojobový, slunečnicový a jiné).

Certifikované, za studena lisované, nerafinované rostlinné oleje, jako másla a olejové maceráty, pečují o pokožku a dodávají jí potřebnou výživu, posilují a podporují její přirozenou ochranu. Zvlhčují ji a zanechávají ji hedvábně jemnou, pružnou a vláčnou.

Bez sulfátů, parabenů, glykolů, živočišných tuků a ropných derivátů.

Vhodné pro:

  • všechny typy pokožky
  • všechny věkové skupiny lidí včetně novorozeňat a malých dětí

Účinky:

  • pomáhá léčit kožní onemocnění jako lupénku či atopický ekzém, extrémně vysušenou a dehydratovanou pokožku
  • regeneruje a posiluje přirozenou imunitu pokožky
  • ošetřuje běžné popáleniny
  • posiluje křehké nehty

Použití:

Tělo a obličej:

Přiměřené množství oleje či olejového macerátu naneste prsty na čelo, tváře a bradu. Ošetřit můžete krk, dekolt i pokožku celého těla. Jemně krouživými, resp. klapavými pohyby vmasírujte do pokožky a nechte vstřebat.

Vlasy:

Naneste olej před umytím na vlasy a pokožku hlavy pro dokonalou výživu vlasové pokožky a suchých, roztřepených konečků vlasů, resp. následně po jejich umytí na usnadnění rozčesávání.

Složení:

Cannabis Sativa Seed Oil (Konopí seté) *
* Certifikovaná organická složka

Upozornění:

V případě alergie na některou obsaženou složku, produkt nepoužívejte.

Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Skladování skladujte při teplotě do +35°C
Certifikace ECOCERT
Kvalita 100% organický produkt
Kvalita Lisovaný za studena, pocházející z ekologického hospodářství a opatřený známkou Eco-cert. Bez sulfátů, parabenů, glykolů, živočišných tuků a ropných derivátů.
Země původu Francie
Typy pleti a vlasů suchá pleť
Typy pleti a vlasů citlivá pleť
Typy pleti a vlasů všechny typy pleti
Typy pleti a vlasů dětská pokožka
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale
Složení Cannabis Sativa Seed Oil (Konopí seté) * * Certifikovaná organická složka

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat