Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

SOAPHORIA Jojobový - Organický kosmetický olej

Poslední kus skladem

Jojobový olej patří k nejcennějším olejům ze všech známých. Díky svému unikátnímu složení je vhodný na všechny typy pokožky. Obsahuje množství výživných látek, stopových prvků a minerálů. Pokožku vyhlazuje, ošetřuje, a hloubkově regeneruje. Dále také udržuje její přirozenou vlhkost, působí hojivě a pomáhá při boji proti akné a problematické pleti. Póry neucpává a dobře ho toleruje i citlivá dětská pleť. Výborně poslouží při léčbě ekzémů, plenkové vyrážky, návalů, proleženin a strií.

177,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Soaphoria.

Zlatožlutá olejovitá kapalina se získává lisováním z plodů Jojoby kalifornské a patří k nejcennějším olejům ze všech známých. Je vhodná na všechny typy pokožky, protože se podobná látkám, které produkuje lidské tělo. Její chemické složení je unikátní. Podstatou oleje jsou triestery mastných kyselin z mononenasycených mastných alkoholů. Z toho důvodu se správně označuje jako vosk, přestože patří mezi oleje. Významnými doprovodnými látkami jsou vitamin E a fytosteroly, jakož i množství výživných látek, stopových prvků a minerálů. Olej se výborně vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Kromě  výše zmíněných skvělých účinků na pleť, se nesmí zapomenout ani na jeho místo v péči o vlasy. Pár kapek oleje dodá vlasům jemnost, hebkost a navrátí jim oslnivý lesk a ošetří přitom i zničené konečky.

Olej lisovaný za studena, rostlinné máslo a macerát

Rostlinné oleje izolované z jader, semen a plodů vybraných rostlin a olejnin produkovaných ekologickým hospodářstvím bez použití chemických hnojiv a postřiků, jsou vyráběny lisováním za studena, tj. maximálně do 35°C, čímž se zajistí zachování jejich nejvyšší kvalita a jedinečné blahodárné účinky. Biologicky nejbohatší jsou oleje získané jednorázovým lisováním. Tyto oleje nazýváme panenskými. Obsahují cca 98-95% triglyceridů (TAG) a 2-5% doprovodných látek jako jsou vosky, uhlovodíky (zejména skvalen), fytosteroly, fosfolipidy, beta-karoten, vitamin E, minerální látky, chlorofyl a jiné.


Rostlinné tuky (kakaové, bambucké, kokosové, či jiné máslo), které jsou při běžné pokojové teplotě pevné, se získávají při zvýšené teplotě do 70°C a to již při prvním lisování.

Olejové maceráty se vyrábějí macerací za studena, tj. vylouhováním rostlin resp. jejich částí v olejovém nosiči (olivový, jojobový, slunečnicový a jiné).

Certifikované, za studena lisované, nerafinované rostlinné oleje, jako másla a olejové maceráty, pečují o pokožku a dodávají jí potřebnou výživu, posilují a podporují její přirozenou ochranu. Zvlhčují ji a zanechávají ji hedvábně jemnou, pružnou a vláčnou.

Bez sulfátů, parabenů, glykolů, živočišných tuků a ropných derivátů.

Vhodné pro:

  • všechny typy pokožky

Účinky:

  • vyživuje, vyhlazuje, ošetřuje, a hloubkově regeneruje pokožku
  • udržuje přirozenou vlhkost pokožky
  • působí hojivě
  • bojuje proti akné a problematické pleti
  • léčí ekzémy, plenkové vyrážky, návaly, proleženiny a strie
  • dodává vlasům lesk a hebkost
  • ošetřuje zničené konečky vlasů

Použití:

Tělo a obličej:

Přiměřené množství oleje či olejového macerátu naneste prsty na čelo, tváře a bradu. Ošetřit můžete krk, dekolt i pokožku celého těla. Jemně krouživými, resp. klapavými pohyby vmasírujte do pokožky a nechte vstřebat.

Vlasy:

Naneste olej před umytím na vlasy a pokožku hlavy pro dokonalou výživu vlasové pokožky a suchých, roztřepených konečků vlasů, resp. následně po jejich umytí na usnadnění rozčesávání.

Upozornění:

 V případě alergie na některou obsaženou složku, produkt nepoužívejte.

Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Skladování skladujte při teplotě do +35°C
Certifikace ECOCERT
Kvalita 100% organický produkt
Kvalita Lisovaný za studena, pocházející z ekologického hospodářství a opatřený známkou Eco-cert. Bez sulfátů, parabenů, glykolů, živočišných tuků a ropných derivátů.
Země původu Mexiko
Typy pleti a vlasů všechny typy pleti
Typy pleti a vlasů suché a poškozené vlasy
Typy pleti a vlasů problematická pleť
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale
Složení Simmondsia Chinensis Seed Oil (Jojoba kalifornská) * * Certifikovaná organická složka

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat