Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

JUKL Pilmison

Přípravek oceníte zejména na plísňová onemocnění nohou a rukou. Ošetříte jím Tinea pedis (velmi častá mykóza postihující meziprstí a plosky nohou), plísně nehtů (onychomykóza –tlusté, žluté nehty) a plísně prstů.

594,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Jukl.

Vhodné pro: 

  • léčbu plísní nohou a rukou

Účinky:

  • antimykotické

Použití:

Použijte gázu, na kterou nastříkáte přípravek a přiložíte na noc na ošetřovanou oblast. Po ránu pečlivě umyjte a opět nastříkejte. Ideálně proveďte ošetření několikrát denně, minimálně však 1x denně. Ošetřovanou oblast po umytí namažte Uni krémem.

Na plísně nehtů je pro vyléčení nutné provést kúru několikrát denně!

Tip na použití: 

Plísňová onemocnění mohou souviset s překyselením organismu a tak podpořte léčbu užíváním Gurgelwasser a to 2x denně 1 polévkovou lžíci. Přidat můžete i produkty – Pitná rašelina a Lemison, které tělo detoxikují, zbavují překyselení a nestravitelných rostlinných zbytků potravy.

Složení:

voda, alkohol (15%), extrakt z bylin: mochna nátržník, heřmánek pravý, sléz lesní, kořen lékořice lysé, eukalyptový olej.

Upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí.

V případě alergie na některou obsaženou složku, produkt nepoužívejte.

„ Prodávající upozorňuje, že s ohledem na legislativní omezení týkající se zákazu uvádění zdravotních a výživových tvrzení, nejsou u některých nabízených produktů uváděny jejich případné, výrobcem tvrzené, příznivé účinky na lidský organismus. „

Skladování skladujte při pokojové teplotě
Kvalita 100% přírodní složky
Kvalita bez syntetických parfémů a barviv
Trvanlivost Uzavřené i otevřené balení vydrží 30 měsíců. Přípravek je konzervován alkoholem
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat