Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Jemný nosní olej

Základ jemného regeneračního nosního oleje tvoří panenský kukuřičný olej, který má zklidňující účinky, chrání ústí a okolí nosu a zabraňuje vysoušení pokožky. Obsažené éterické zklidňují pokožku a při aplikaci o ni pečují při mechanickém podráždění při rýmě.

189,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Nobilis Tilia.

Vhodný pro:

  • ošetření okolí ústí a nosu při rýmě

Účinky:

  • ochranné
  • zklidňující

Použití:

Vtírejte jemně do oblasti ústí a okolí nosu kdykoliv podle potřeby. Olej můžete také vmasírovat do oblasti čelních dutin a krku.

Aromaterapeutická kosmetika posiluje u dětí jejich přirozenou odolnost. Každodenní péčí jemnými přírodními přípravky chráníte zdravou pokožku dětí a obsažené éterické svým jemným působením harmonizují dětskou psychiku. Jsou zároveň spolehlivými pomocníky při nejrůznějších dětských bolístkách, kterými jsou ucpaný nos, kašel, bolesti bříška či prořezávání zoubků. Ulevují při akutních potížích a jsou vhodné i jako prevence. Aromaterapeutická kosmetika je vhodná pro kojence od 9. týdne věku, v případě potíží je možné ji krátkodobě využít i dříve.

Upozornění:

V případě alergie na některou obsaženou složku, produkt nepoužívejte.

Vůně jemná
Skladování skladujte v suchu, temnu a chladu
Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Certifikace CPK - Certifikovaná přírodní kosmetika
Certifikace certifikovaný BIO produkt
Země původu Česká republika
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale

Mohlo by vás zajímat

Prohlédněte si další produkty