Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

NAVIA Masážní olej Příliv Energie

Poslední kus skladem

Masážní olej Příliv Energie má díky obsahu esenciálních olejů máty a eukalyptu osvěžující a ochlazující účinek. Nastartuje vaši mysl, uvolní ztuhlé svaly a účinně působí také proti kašli a nachlazení. Přírodní složky jakými jsou mandlový, bambucký a konopný olej a měsíčkový macerát, pečují o pokožku a pomáhají ji výborně zregenerovat. Masážní olej napomáhá odstraňovat odpadní látky z těla, hydratuje a detoxikuje pokožku. Jednoduše se aplikuje i ​​vmasírováním do chodidel.

248,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Navia.

Povzbuzující kombinace svěží máty a eukalyptu má osvěžující a ochlazující účinek, nastartuje mysl, uvolňuje ztuhlé svaly a účinně působí proti kašli a nachlazení.

Masážní oleje jsou namíchány z přírodních olejů (mandlový, bambucký, konopný) s měsíčkovým macerace a esenciálními oleji zvolenými v různých kombinacích pro uvolnění svalového napětí, regeneraci pokožky, či relaxaci.

Masáže přispívají k celkovému uvolnění svalů, prokrvení pokožky a vyplavení odpadních látek z těla.

Esenciální oleje do tohoto masážního oleje byly zvoleny a zkombinovány na základě jejich tonizujících a povzbuzujících účinků. Koncentrace esenciálních olejů je zvolena tak, aby se vzájemně doplňovaly, znásobovala své účinky (synergický efekt), a aby byl tento olej účinný při zmírňování bolesti svalů, osvěžoval mysl a působil energeticky.

Esenciální olej Máta působí jako neurotonikum - stimuluje nervový systém, zlepšuje koncentraci a paměť. Svým hypertonickým působením zvyšuje krevní tlak a tak stimuluje organismus. Kvůli jeho obsahu se tento olej hodí zejména na masáž nohou - revitalizuje unavená chodidla po namáhavém dni.

Esenciální olej Eukalyptus má podobné účinky jako mátový esenciální olej. Je známý svým kafrovým aromatem. Stimuluje hormonální a kardiovaskulární systém.

Princip fungování aromaterapeutických masážních olejů: Esenciální oleje se pomocí nosného oleje dostávají masáží přes pokožku na postižené místo, resp. do krevního oběhu. V dané oblasti mají rychlý terapeutický účinek (lokální efekt). Složky esenciálních olejů v krevním oběhu mají účinek i na nervový a hormonální systém - a tím i na psychiku.

 

Vhodné pro:

  • všechny typy pleti

Účinky:

  • hydratace a detoxikace pokožky
  • odstranění odpadních látek z organismu
  • osvěžující a ochlazující 
  • uvolnění svalů
  • regenerace
  • uvolňuje tělo i mysl
  • proti kašli a nachlazení

Použití: 

Masáž: 

Po sprše nebo koupeli olej zahřejte v rukách a jemnými pohyby vmasírujte do čisté pokožky ( chodidel po 15 minutovém koupeli nohou v teplé vodě). 

Po aplikaci doporučujeme klidový režim v teple (nejlépe je aplikovat masážní olej před spaním).

Koupel:

Na koupel nohou nalijte 1 čajovou lžičku do lavoru s teplou vodou a ponořte nohy na 15 minut.

Kašel a nachlazení: 

Po sprše nebo koupeli olej zahřejte v rukách a jemnými pohyby vmasírujte do pokožky v oblasti dýchacích cest.

 

 

Upozornění: 

Koncentrace esenciálních olejů, která je zvolena pro masážní oleje, není vhodná pro děti do 12 let

Nenanášejte olej na otevřené rány. 

Po aplikaci oleje s obsahem citrusových esenciálních olejů se nedoporučuje pobyt na přímém slunci (12 hodin).

Před použitím promíchejte (při skladování v chladnějších podmínkách může docházet k usazení bambuckého oleje kvůli jeho vyšší hustotě, což v žádném případě neovlivňuje kvalitu masážního oleje).

V případě alergie na některou složku, produkt nepožívejte.

 

 

Vůně chladivá mátovo-eukalyptová
Skladování skladujte v suchu, temnu a chladu
Kvalita BIO kvalita
Kvalita Vegan
Kvalita netestováno na zvířatech
Země původu Slovensko
Typy pleti a vlasů všechny typy pleti
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat