Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

NAVIA Organická květinová voda Damašská růže (rozprašovač)

Růžová voda je potravinářské BIO kvality a je vhodná na zralou, jemnou a citlivou pleť. Najde využití v kosmetice, ale i v medicíně (antibakteriální, antiseptické účinky), léčitelství, výrobě parfémů i při vaření. Je vhodná na čištění pleti i jako voda po holení. Obklady zklidňují unavené oči, odstraňují kruhy pod očima a otoky, regeneruje a má protizánětlivé účinky. Omezuje tvorbu vrásek, zklidňuje zarudnutí a alergické reakce pleti. Nesmí chybět v žádné lékárničce či kosmetické tašce.

117,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Navia.

100% čistý květinový hydrolát z růžových lístků bez konzervačních látek a alkoholu, certifikovaný dle standardů ECOCERT.

Damašská růže je jednou z nejstarších květin, kterou pěstovali již Peršané 2 tisíce let před naším letopočtem.

Získává se z lupenů růží při jejich destilaci při výrobě esenciálního růžového oleje. Na výrobu se používají růžové růže sbírané v ranních hodinách, kdy mají nejsilnější vůni. Vzniklý hydrolát je průhledný a silně aromatický. Peršané si růžovou vodu velmi oblíbili a používali ji na léčbu a v kulinářství. V muslimských krajinách se používá zejména na obřady spojené s očisťovacími praktikami.

 Výborně hydratuje, proto se často využívá na čištění pleti. Stačí nanést na vatový tampón a protřít pleť.

Obklady touto vodou zklidňují unavené oči, odstraňují kruhy pod očima a také otoky. Je šetrná a můžete ji použít i jako vodu po holení. Udržuje pH pokožky, stimuluje regenerační procesy, má protizánětlivé účinky. Je možné ji přidat do pleťových a vlasových masek či zábalů. Používá se i na kloktání při zánětech krku. Pomáhá při trávení. Je velice vhodná i jako ústní voda (zejména k odstranění zápachu z úst). Je účinná při gynekologických potížích (výtoky) – používá se jako sedací koupel. Harmonizuje psychiku, působí antidepresivně a zmirňuje pocity strachu. Tonizuje pokožku. Pomáhá regeneraci a zamezuje tvorbě vrásek.

Osvěžuje, zklidňuje zarudnutí a alergické reakce pleti. Zklidňuje při přehřátí pokožky (od slunce, malé popáleniny). Zklidňuje, zmírňuje stres, přináší vnitřní klid (při smutku, depresi, napětí, strese...).

Vhodné pro:

 • citlivá
 • suchá
 • podrážděná
 • normální
 • zralá pleť
 • kloktání při zánětech krku

Účinky:

 • protizánětlivé
 • antiseptické
 • antibakteriální
 • čistí, hydratuje a osvěžuje
 • zkidňuje podrážděnou pleť a její alergické projevy
 • udržuje pH pleti

Použití:

Naneste na vatový tampon nebo nastříkejte přímo na pleť.

Tip na použití:

Můžete ji použít i při výrobě vlastních pleťových masek. 2 plné lžíce hydrolátu můžete přidat i do koupele. Hodí se i k provonění pokoje, stačí rozstříkat do prostoru.

Upozornění:

V případě alergie na některou složku obsaženou v přípravku, hydrolát nepoužívejte.

Vůně květinová
Skladování skladujte v suchu, temnu a chladu
Certifikace ECOCERT
Kvalita BIO kvalita
Kvalita Vegan
Kvalita netestováno na zvířatech
Země původu Slovensko
Země původu Indie - růže damašská
Příznaky suchá pleť
Příznaky citlivá pleť
Příznaky zralá pleť
Příznaky problematická pleť
Příznaky normální pleť
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale
Složení Rosa Damascena Distillate

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat