Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

NAVIA Organická květinová voda Damašská růže (rozprašovač)

Poslední kus skladem

Růžová voda je potravinářské BIO kvality a je vhodná na zralou, jemnou a citlivou pleť. Najde využití v kosmetice, ale i v medicíně (antibakteriální, antiseptické účinky), léčitelství, výrobě parfémů i při vaření. Je vhodná na čištění pleti i jako voda po holení. Obklady zklidňují unavené oči, odstraňují kruhy pod očima a otoky, regeneruje a má protizánětlivé účinky. Omezuje tvorbu vrásek, zklidňuje zarudnutí a alergické reakce pleti. Nesmí chybět v žádné lékárničce či kosmetické tašce.

117,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Navia.

100% čistý květinový hydrolát z růžových lístků bez konzervačních látek a alkoholu, certifikovaný dle standardů ECOCERT.

Damašská růže je jednou z nejstarších květin, kterou pěstovali již Peršané 2 tisíce let před naším letopočtem.

Získává se z lupenů růží při jejich destilaci při výrobě esenciálního růžového oleje. Na výrobu se používají růžové růže sbírané v ranních hodinách, kdy mají nejsilnější vůni. Vzniklý hydrolát je průhledný a silně aromatický. Peršané si růžovou vodu velmi oblíbili a používali ji na léčbu a v kulinářství. V muslimských krajinách se používá zejména na obřady spojené s očisťovacími praktikami.

 Výborně hydratuje, proto se často využívá na čištění pleti. Stačí nanést na vatový tampón a protřít pleť.

Obklady touto vodou zklidňují unavené oči, odstraňují kruhy pod očima a také otoky. Je šetrná a můžete ji použít i jako vodu po holení. Udržuje pH pokožky, stimuluje regenerační procesy, má protizánětlivé účinky. Je možné ji přidat do pleťových a vlasových masek či zábalů. Používá se i na kloktání při zánětech krku. Pomáhá při trávení. Je velice vhodná i jako ústní voda (zejména k odstranění zápachu z úst). Je účinná při gynekologických potížích (výtoky) – používá se jako sedací koupel. Harmonizuje psychiku, působí antidepresivně a zmirňuje pocity strachu. Tonizuje pokožku. Pomáhá regeneraci a zamezuje tvorbě vrásek.

Osvěžuje, zklidňuje zarudnutí a alergické reakce pleti. Zklidňuje při přehřátí pokožky (od slunce, malé popáleniny). Zklidňuje, zmírňuje stres, přináší vnitřní klid (při smutku, depresi, napětí, strese...).

Vhodné pro:

 • citlivá
 • suchá
 • podrážděná
 • normální
 • zralá pleť
 • kloktání při zánětech krku

Účinky:

 • protizánětlivé
 • antiseptické
 • antibakteriální
 • čistí, hydratuje a osvěžuje
 • zkidňuje podrážděnou pleť a její alergické projevy
 • udržuje pH pleti

Použití:

Naneste na vatový tampon nebo nastříkejte přímo na pleť.

Tip na použití:

Můžete ji použít i při výrobě vlastních pleťových masek. 2 plné lžíce hydrolátu můžete přidat i do koupele. Hodí se i k provonění pokoje, stačí rozstříkat do prostoru.

Upozornění:

V případě alergie na některou složku obsaženou v přípravku, hydrolát nepoužívejte.

Vůně květinová
Skladování skladujte v suchu, temnu a chladu
Certifikace ECOCERT
Kvalita BIO kvalita
Kvalita Vegan
Kvalita netestováno na zvířatech
Země původu Slovensko
Země původu Indie - růže damašská
Typy pleti a vlasů suchá pleť
Typy pleti a vlasů citlivá pleť
Typy pleti a vlasů zralá pleť
Typy pleti a vlasů problematická pleť
Typy pleti a vlasů normální pleť
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale
Složení Rosa Damascena Distillate

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat