Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Lipový květ - Přírodní květová voda

Přírodní voda z lípového květu představuje jedinečný produkt, který překypuje léčivými látkami s množstvím vitamínů jako jsou B, E a C. Tyto léčivé účinky se osvědčili při popáleninách, odřeninách a pohmožděninách. Regeneruje a vyrovnává rovnováhu pleti, vytváří ochrannou vrstvu a dodává pokožce jemný zlatavý nádech. Okamžitě zklidňuje podrážděnou pleť a účinně pomůže při suché, nedostatečně vláčné pokožce. Redukuje jemné vrásky.

147,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Soaphoria.

Hydroláty nebo květové vody jsou aromatické vody, které vznikají při destilaci siličnatého rostlinného materiálu. Během destilace vodní parou se oddělují látky rozpustné v tucích a látky rozpustné ve vodě, které do vody přecházejí. Čistý přírodní produkt obsahuje blahodárné a léčivé složky, žádné přidané látky. Jejich každá kapka obsahuje esenci dané rostliny či byliny.

Vhodné pro:

  • všechny typy pleti, včetně jemné, citlivé, ale zejména na suchou pleť

Účinky:

  • zklidňuje pokožku obličeje i hlavy
  • zmírňuje otoky a podráždění
  • regeneruje
  • redukuje vrásky
  • vyrovnává barevný tón pleti
  • hydratuje a fixuje vláhu ve vrstvách pokožky
  • stahuje rozšířené póry

 

Použití:

Nastříkejte na pleť a krk, celé tělo po očištění ráno a večer. Možno použít také jako obklad při podrážděné pokožce. Pro voňavý účes nastříkejte do vlasů a pročešte.

 

Upozornění:

Květové vody jsou velmi citlivé na mikrobiologickou kontaminaci. Neobsahují alkohol. Z tohoto důvodu hydroláty po otevření musí být dobře uzavřené, mimo světla a tepelného zdroje.

V případě alergie na některou složku obsaženou v produktu, jej nepoužívejte.

pH: 5.0 - 6.5

Skladování skladujte v suchu, temnu a chladu
Certifikace ECOCERT
Kvalita Neobsahuje alkohol.
Země původu Francie
Typy pleti a vlasů všechny typy pleti
Typy pleti a vlasů zralá pleť
Trvanlivost Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.
Složení Tilia Vulgaris Flower Water

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat