Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Hluboký nádech - Přírodní sůl do koupele

Poslední kus skladem

Přírodní solní směs do koupele vám pomůže načerpat novou energii a rozjasí vaši mysl. Kombinace máty peprné, eukalyptu a kafru má léčivé a regenerační účinky. Čistý a osvěžující komplex odbourá stres, oživí tělo i mysl, zvyšuje koncentraci. Uvolňuje napjaté svaly, bolavé a oteklé nohy, zmírňuje revmatické problémy. Esenciální oleje mají hojivý, antibakteriální, antivirový a antifungicidní účinek. Tlumí bolest hlavy, zklidní a zchladí podrážděnou pokožku, působí proti nadměrnému pocení.

127,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Soaphoria.

Kafr je známý svými povzbuzujícími a hlavně afrodiziakálními účinky. Kafr je krystalická látka získaná ze stromu kafrovníku lékařského (Cinnamonum camphora). Jeho vůně je chladivá, pálivá - otevírá a stimuluje mysl, přitahuje pozornost. Má široké využití i v medicíně. Pomáhá při očišťování pleti, bolesti hlavy, pročišťování nosních dutin, bolesti svalů a revmatismu.

 

Máta peprná je léčivá bylina s příznivými účinky proti nachlazení či chřipce a patří mezi nejpoužívanější aromatické léčiva. Její listy mají neobyčejně pronikavou vůni díky mentolu, který obsahují. Aromatické listy máty mají neobyčejně chladivý účinek na náš organismus a pomáhají odvádět z něj teplo. Je tak vhodná pro horké letní období, ale i po náročném fyzickém výkonu. V rámci koupele uvolňuje bolavé a oteklé nohy, zmírňuje revmatické problémy, ošetřuje popraskané ruce. Její vůně pomáhá odbourávat stres a zklidňuje mysl.

 

Eukalyptus má ostrou, čistou a svěží vůni. Má mnoho hojivých účinků. Pomáhá léčit všechny poranění kůže a poštípání hmyzem. Vhodný je i při popáleninách, puchýřích a oparu. Eukalyptus také působí proti nadměrnému pocení, proti různým bakteriím, virům a houbám. Obecně stimuluje funkci imunitního systému a tím zvyšuje odolnost organizmu. Koupel umí pomoci i při bolesti kloubů páteře.


Vhodné pro:

  • všechny typy pokožky
  • čištění kůže, otoky, revma, puchýře


Účinky:

  • léčivé a regenerační účinky
  • uvolňuje napjaté svaly, bolavé a oteklé nohy
  • pomáhá zmírnit revmatické problémy, bolesti kloubů
  • hojivý, antibakteriální, antivirový a antifungicidní účinek
  • tlumí bolesti hlavy
  • zklidní a zchladí podrážděnou pokožku
  • působí proti nadměrnému pocení
  • pomohou při problémech s revma a bolestmi kloubů


Použití:

Rozpusťte 100-150g v teplé vodě. Relaxujte ve vodě 15-20 min.


Složení:

Sodium Chloride (kamenná sůl)*, Cinnamomum Camphora Wood Extract (Káfrovník lékařský)*, Eucalyptus Globulus Leaf Extract (Blahovičník kulatoplodý)*, Melaleuca Alternifolia Oil (čajovníkový olej)*, Iron Oxide (minerální barvící složka)

*certifikovaná organická složka


Upozornění:

V případě alergie na některou složku obsaženou v produktu, jej nepoužívejte.

Vůně osvěžující
Skladování skladujte v suchu
Kvalita 100% organický produkt
Kvalita Bez živočišních tuků, chemických a konzervačních přísad.
Typy pleti a vlasů všechny typy pleti
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat