Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

NOBILIS TILIA Hydrofilní olej Řebříčkový

Poslední kus skladem

Olej je vhodný na mytí obličeje, dekoltu či celého těla namísto mýdel, gelů nebo pleťových mlék. Je určen k běžné denní, ale  i intimní hygieně nebo k sedacím koupelím. Obsažené éterické oleje řebříčku, tymiánu a ostatních lze mnohostranně využít v aromaterapii. 

389,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Nobilis Tilia.

Vhodný pro:

  • čištění pleti
  • intimní hygienu
  • sedací koupele

Účinky: 

  • čistící
  • regenerační

Použití:

Nanášejte na vlhkou pleť. Smísením s vodou se vytvoří řídká emulze, která smývá nečistoty rozpustné ve vodě i v olejích. Emulzi jemnými krouživými pohyby rozetřete po pokožce. Její nadbytek pak omyjte nebo setřete tamponem navlhčeným pleťovou či květovou vodou. Pro intimní hygienu naneste několik kapek oleje zevně na sliznici, nechte působit a omyjte.

Složení:

Glycine Soja Oil, Sorbitan Oleate, Polysorbate 80, Caprylic/Capric Triglyceride, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, obsahuje směs éterických olejů. Alergeny: Citronellol*, Geraniol*, Linalool*, Limonene*, Citral*. - * z přírodních éterických olejů

Upozornění:

V případě alergie na některou obsaženou složku, produkt nepoužívejte.

Vůně bylinná
Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Skladování skladujte při pokojové teplotě
Země původu Česká republika
Typy pleti a vlasů všechny typy pleti
Typy pleti a vlasů problematická pleť
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale
Složení Glycine Soja Oil, Sorbitan Oleate, Polysorbate 80, Caprylic/Capric Triglyceride, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, obsahuje směs éterických olejů. Alergeny: Citronellol*, Geraniol*, Linalool*, Limonene*, Citral*. - * z přírodních éterických olejů