Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Éterický olej Mandarinka

Tento produkt není na skladě

Olej pomáhá uvolňovat psychické napětí, rozptyluje úzkost, depresi, melancholii a smutek. Příjemně osvěžuje a pomáhá při nespavosti. Spolehlivě reguluje zažívání a funkci střev - pálení žáhy, žaludeční neuróza, nevolnost, podráždění. Efektivně harmonizuje dětskou psychiku.

184,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Nobilis Tilia.

Aromaterapie je metoda alternativní či doplňkové terapie, která používá koncentrované přírodní výtažky z léčivých rostlin nazývané éterické oleje. Při inhalaci těchto olejů pronikají jejich účinné látky do organismu a mají pozitivní účinky na celkový tělesný stav, emoce či mentální náladu. Aromaterapie pomáhá zlepšit akutní i chronické stavy, snižovat riziko vzniku komplikací a je efektivní při psychosomatických potížích. Je vhodná také jako prevence řady onemocnění. Výsledky dokazují řady vědeckých studií stejně tak jako užití olejů v praxi profesionálními aromaterapeuty. Jedná se o jednu z nejpříjemnějších přírodních terapií a je dlouhodobě nejužívanější metodou doplňkové medicíny po celém světě.

Vhodný proti:  

  • úzkosti
  • psychickému napětí
  • depresi
  • melancholii

Tip na použití:

Množství 3-5 kapek přidejte do vody v aromalampě. Možné je také přidat požadovaný počet kapek do difuzéru nebo inhalační tyčinky. Přípravek je také vhodný pro přímou inhalaci. V 

Účinky:

  • osvěžuje
  • reguluje zažívání a funkci střev
  • uvolňuje

Upozornění:

Chraňte oblast očí, přípravek nepoužívejte na pokožku neředěný, držte z dosahu dětí.Doporučujeme používat krátkodobě po malých dávkách. Nevhodné pro ženy v době těhotenství a děti do 5 let. 

V případě alergie na některou obsaženou složku, produkt nepoužívejte.

Alergeny: Limonene, Linalool

Vůně mandarinka
Vůně ovocná
Vůně sladká
Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Skladování skladujte v suchu, temnu a chladu
Kvalita neobsahuje syntetické parfémy, barviva, konzervační a jiné chemické látky
Země původu Itálie
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale
Složení Citrus Nobilis Oil. Alergeny: Limonene*, Linalool*. * - přírodního původu

Mohlo by vás zajímat

Prohlédněte si další produkty