Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Masážní olej Labael

Masáž hráze od šestého až osmého týdne před porodem zlepšuje elasticitu a prokrvuje místa, která jsou během porodu pod extrémním tlakem. Vláčná a dobře prokrvená hráz snáze odolává porušení a lze tak předejít jejímu nástřihu. Směs éterických olejů v oleji Labael, který nese jméno po andělovi, který ochraňuje těhotné, ženám přinese pocit klidu a sebedůvěry.

348,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Nobilis Tilia.

Vhodný pro:

  • těhotné ženy

Účinky:

  • zvláčňuje

Použití:

Masáž provádějte s vyprázdněným močovým měchýřem, najděte si příjemnou a pohodlnou polohu, naneste masážní směs na dva prsty, uchopte hráz v hloubce 3-4 cm mezi oba prsty a lehkým tlakem masírujte po dobu 3-5 minut. Masáž může provádět i partner.

Upozornění:

V případě alergie na některou obsaženou složku, produkt nepoužívejte.

Vůně bylinná
Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Skladování skladujte v suchu, temnu a chladu
Certifikace CPK BIO - Certifikovaná přírodní Bio kosmetika
Kvalita BIO kvalita
Země původu Česká republika
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale
Složení Helianthus Annuus Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Hypericum Perforatum Flower Extract, Triticum Vulgare Germ Oil, obsahuje směs éterických olejů. Alergeny: Linalool*, Limonene*, Farnesol*, Geraniol*, Eugenol*, Citral*, Citronellol*. - * z přírodních éterických olejů

Mohlo by vás zajímat

Prohlédněte si další produkty