Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Deodorační pudr šalvěj

Tento produkt není na skladě

Snadné vstřebávání nežádoucích látek z pokožky zajišťuje zásaditý charakter a jemná pórovitá struktura přírodního minerálu talku. Odstraňuje nadměrnou vlhkost, která je způsobena pocením, které dráždí pokožku především v místech kožních záhybů. Složení práškového oxidu zinečnatého a éterických olejů je vhodné k předejití či zmírnění nepříjemných projevů na pokožce, kterými mohou být zčervenání, opruzeniny, potničky a jiné. 

199,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Nobilis Tilia.

Vhodný pro:

  • předejití nebo zmírnění nepříjemných projevů na pokožce

Účinky:

  • absorbuje nadměrnou vlhkost z pokožky

Tip na použití:

Aplikujte na místa nadměrného pocení.

Složení: 

Talc (talek), Magnesium Carbonate Hydroxide (uhličitan hořečnatý, absorbent), Simmondsia Chinensis Seed Oil (jojobový rostlinný olej v bio kvalitě), Salvia Officinalis Oil (éterický olej z šalvěje lékařské), Zinc Oxide (oxid zinečnatý, zklidňující složka), Citrus Grandis Peel Oil (éterický olej grapefruitový), Limonene*, Linalool*, Citral*. * - z přírodních éterických olejů.

 

Upozornění:

V případě alergie na některou obsaženou složku, produkt nepoužívejte.

Vůně příjemná osvěžující
Certifikace certifikovaný BIO produkt
Složení Talc, Magnesium Carbonate, Simmondsia Chinensis Seed Oil, obsahuje směs éterických olejů. Alergeny: Limonene*, Linalool*, Citral*. - * z přírodních éterických olejů

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat