Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Tuhý Deodorant - Chladivý Vánek

Tuhý deodorant Chladivý vánek odstraňuje nepříjemný tělesný pach tím, že zabraňuje množení bakterií, které tento zápach způsobují rozkládáním složek potu. Díky obsahu esenciálních olejů má svěží, chladivou vůni s citrusovým podtónem, která je oblíbená u mužů i žen. Klíčové je, že deodorant nebrání tělu dělat to, co je pro něj přirozené a tedy bezpečně odstraňovat nepotřebné odpadní a škodlivé látky z těla - pocení. 

166,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Navia.

Nevysušuje pokožku a neobsahuje dráždivou jedlou sodu a právě proto je vhodný i pro citlivou pokožku. Výborně hydratuje, nezanechává nepříjemný pocit v podpaží a také se díky němu vyhnete flekům na oblečení.

Vůni tohoto deodorantu již velmi dobře znáte z letní kolekce výrobků značky Navia pod názvem Chladivý Vánek. Je svěží, chladivá s citrusovým podtónem, vhodná pro muže i pro ženy.

Deodorant odstraňuje nepříjemný tělesný pach tím, že zabraňuje množení bakterií, které tento zápach způsobují rozkládáním složek potu. Zároveň však nebrání přirozenému odstraňování odpadních a škodlivých látek z těla - pocení. Nebrání tedy tělu dělat to, co je pro něj přirozené. Vaše tělo se tak nadále může bezpečně zbavit odpadních a škodlivých látek, na rozdíl od antiperspirantů.

I když je pěkná vůně důležitá, při výrobě deodorantu spíše šlo o to, aby každý esenciální olej plnil svoji funkci - tedy působil antibakteriálně, antimykoticky, antisepticky a zabraňoval tak množení bakterií. Proto tento deodorant obsahuje kombinaci 3 esenciálních olejů v souladu s aromaterapií - máta, lemongrass (citronová tráva) a eukalyptus. Tyto esenciální oleje mají silný antibakteriální, antiseptický a antimykotický účinek. Navzájem se doplňují, čímž účinek ještě více podporují (dochází k synergii - znásobení jejich účinků). Díky této kombinaci se deodorant hodí i na "těžší" chvíle a pro muže, kteří mají intenzivnější pot. Na odstranění zápachu a částečném omezení pocení se podílí i kamenec.

Vodné pro:

  • ženy
  • muže

Účinky:

  • deodorace
  • příjemná vůně po celý den
  • žádné bílé skvrny na oblečení
  • bez lepivého pocitu v podpaží
  • antibalteriální
  • antimykotické
  • antiseptické

 

Použití:

Po osprchování natřít jemnou vrstvu deodorantu do podpaží (příliš netlačte, raději natírejte jemně a vícekrát).

Složení:

Polyglycerol-3 Beeswax, Isopropyl Myristate, Caprilic/ Capric Triglyceride, Potassium Alum, Tocopherol, Mentha piperita Oil, Lemongrass Oil, Eucalyptus globulus Leaf Oil, *Citral, *Geraniol, *Linalool, *Limonene.

*vyskytující se přirozeně v silicích

Upozornění: 

Deodorant se vysouvá otočením kolečka v protisměru hodinových ručiček (t.j. opačně, než jsme běžně zvyklí). 

Při přechodu na přírodní kosmetiku je někdy pro organismus potřebná delší adaptace (cca 1-2 týdny), během níž může docházet ke krátkodobému zvýšenému zápachu.

V případě alergie na některou složku, produkt nepožívejte.

Vůně svěží citrusová vůně
Skladování skladujte v suchu, temnu a chladu
Kvalita BIO kvalita
Kvalita netestováno na zvířatech
Kvalita Vegan
Kvalita bez syntetických parfémů a barviv
Země původu Slovensko

Mohlo by vás zajímat

Prohlédněte si další produkty