Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Tuhý Deodorant - Ranní Rosa

Tuhý deodorant Ranní Rosa odstraňuje nepříjemný tělesný pach tím, že zabraňuje množení bakterií, které tento zápach způsobují rozkládáním složek potu, zároveň však nebrání přirozenému odstraňování odpadních látek z těla. Díky obsahu esenciálních olejů má jemnou květinovou vůni s lehkými tóny citrusů, která je oblíbená zejména u žen.

166,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Navia.

Klíčové je, že deodorant nebrání tělu dělat to, co je pro něj přirozené a tedy bezpečně odstraňovat nepotřebné odpadní a škodlivé látky z těla - pocení. Nevysušuje pokožku a neobsahuje dráždivou jedlou sodu a právě proto je vhodný i pro citlivou pokožku. Výborně hydratuje, nezanechává nepříjemný pocit v podpaží a také se díky němu vyhnete flekům na oblečení.

Vůně tohoto deodorantu je jemná, květinová s náznakem citrusů, vhodná zejména pro ženy.

Deodorant odstraňuje nepříjemný tělesný pach tím, že zabraňuje množení bakterií, které tento zápach způsobují rozkládáním složek potu. Zároveň však nebrání přirozenému odstraňování odpadních a škodlivých látek z těla - pocení. Nebrání tedy tělu dělat to, co je pro něj přirozené. Vaše tělo se tak nadále může bezpečně zbavit odpadních a škodlivých látek, na rozdíl od antiperspirantů.

I když je pěkná vůně důležitá, při výrobě deodorantu spíše šlo o to, aby každý esenciální olej plnil svoji funkci - tedy působil antibakteriálně, antimykoticky, antisepticky a zabraňoval tak množení bakterií. Proto tento deodorant obsahuje kombinaci 4 esenciálních olejů v souladu s aromaterapií - geránium, litsea cubeba, levandule a bergamot. Tyto esenciální oleje mají silný antibakteriální, antiseptický a antimykotický účinek. Navzájem se doplňují, čímž účinek ještě více podporují (dochází k synergii - znásobení jejich účinků).

Na odstranění zápachu a částečném omezení pocení se podílí i kamenec.

Jaký přínos má tenhle deodorant dle výrobce?

Zjistili jsme, že soda bicarbona, kterou s oblibou doporučují pro výrobu takových deodorantů, často způsobuje to, že podpaží je celé červeno-hnědé, citlivé a pokožka pálí a svědí.

Vodné pro:

  • ženy

Účinky:

  • deodorace
  • příjemná vůně po celý den
  • žádné bílé skvrny na oblečení
  • bez lepivého pocitu v podpaží
  • antibakteriální
  • antimykotické
  • antiseptické

 

Použití:

Po osprchování natřít jemnou vrstvu deodorantu do podpaží (příliš netlačte, raději natírejte jemně a vícekrát).

Složení:

Polyglycerol-3 Beeswax, Isopropyl Myristate, Caprilic/ Capric Triglyceride, Potassium Alum, Tocopherol, Pelargonium Graveolens Oil, Litsea Cubeba Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Citrus Bergamia Fruit Oil, *Citral, *Limonene, *Linalool, *Geraniol, *Citronellol

*vyskytující se přirozeně v silicích

Upozornění:

Deodorant se vysouvá otočením kolečka v protisměru hodinových ručiček (t.j. opačně, než jsme běžně zvyklí).

Při přechodu na přírodní kosmetiku je někdy pro organismus potřebná delší adaptace (cca 1-2 týdny), během níž může docházet ke krátkodobému zvýšenému zápachu.

V případě alergie na některou složku, produkt nepožívejte.

Vůně jemná
Vůně citrusy
Vůně květinová
Skladování skladujte v suchu, temnu a chladu
Kvalita BIO kvalita
Kvalita Vegan
Kvalita netestováno na zvířatech
Kvalita neobsahuje syntetické parfémy, barviva, konzervační a jiné chemické látky
Země původu Slovensko

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat