Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

NAVIA Tuhý deodorant Ranní Rosa

Tuhý deodorant Ranní Rosa odstraňuje nepříjemný tělesný pach tím, že zabraňuje množení bakterií, které tento zápach způsobují rozkládáním složek potu, zároveň však nebrání přirozenému odstraňování odpadních látek z těla. Díky obsahu esenciálních olejů má jemnou květinovou vůni s lehkými tóny citrusů, která je oblíbená zejména u žen.

166,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Navia.

Klíčové je, že deodorant nebrání tělu dělat to, co je pro něj přirozené a tedy bezpečně odstraňovat nepotřebné odpadní a škodlivé látky z těla - pocení. Nevysušuje pokožku a neobsahuje dráždivou jedlou sodu a právě proto je vhodný i pro citlivou pokožku. Výborně hydratuje, nezanechává nepříjemný pocit v podpaží a také se díky němu vyhnete flekům na oblečení.

Vůně tohoto deodorantu je jemná, květinová s náznakem citrusů, vhodná zejména pro ženy.

Deodorant odstraňuje nepříjemný tělesný pach tím, že zabraňuje množení bakterií, které tento zápach způsobují rozkládáním složek potu. Zároveň však nebrání přirozenému odstraňování odpadních a škodlivých látek z těla - pocení. Nebrání tedy tělu dělat to, co je pro něj přirozené. Vaše tělo se tak nadále může bezpečně zbavit odpadních a škodlivých látek, na rozdíl od antiperspirantů.

I když je pěkná vůně důležitá, při výrobě deodorantu spíše šlo o to, aby každý esenciální olej plnil svoji funkci - tedy působil antibakteriálně, antimykoticky, antisepticky a zabraňoval tak množení bakterií. Proto tento deodorant obsahuje kombinaci 4 esenciálních olejů v souladu s aromaterapií - geránium, litsea cubeba, levandule a bergamot. Tyto esenciální oleje mají silný antibakteriální, antiseptický a antimykotický účinek. Navzájem se doplňují, čímž účinek ještě více podporují (dochází k synergii - znásobení jejich účinků).

Na odstranění zápachu a částečném omezení pocení se podílí i kamenec.

Jaký přínos má tenhle deodorant dle výrobce?

Zjistili jsme, že soda bicarbona, kterou s oblibou doporučují pro výrobu takových deodorantů, často způsobuje to, že podpaží je celé červeno-hnědé, citlivé a pokožka pálí a svědí.

Vodné pro:

  • ženy

Účinky:

  • deodorace
  • příjemná vůně po celý den
  • žádné bílé skvrny na oblečení
  • bez lepivého pocitu v podpaží
  • antibakteriální
  • antimykotické
  • antiseptické

 

Použití:

Po osprchování natřít jemnou vrstvu deodorantu do podpaží (příliš netlačte, raději natírejte jemně a vícekrát).

Složení:

Polyglycerol-3 Beeswax, Isopropyl Myristate, Caprilic/ Capric Triglyceride, Potassium Alum, Tocopherol, Pelargonium Graveolens Oil, Litsea Cubeba Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Citrus Bergamia Fruit Oil, *Citral, *Limonene, *Linalool, *Geraniol, *Citronellol

*vyskytující se přirozeně v silicích

Upozornění:

Deodorant se vysouvá otočením kolečka v protisměru hodinových ručiček (t.j. opačně, než jsme běžně zvyklí).

Při přechodu na přírodní kosmetiku je někdy pro organismus potřebná delší adaptace (cca 1-2 týdny), během níž může docházet ke krátkodobému zvýšenému zápachu.

V případě alergie na některou složku, produkt nepožívejte.

Vůně jemná
Vůně citrusy
Vůně květinová
Skladování skladujte v suchu, temnu a chladu
Kvalita BIO kvalita
Kvalita Vegan
Kvalita netestováno na zvířatech
Kvalita neobsahuje syntetické parfémy, barviva, konzervační a jiné chemické látky
Země původu Slovensko
Typy pleti a vlasů všechny typy pleti
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat