Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

PONIO Přírodní deodorant Růžová alej

Růžová alej je přírodní deodorant se silicemi ho sho (čínského růžového dřeva), palmové růže a niaouli. Tato kombinace společně vytváří jemnou, svěží vůni, kterou doplňují dřevitě-květinové tóny. Vůně není příliš ostrá, přirozeně se zařaďuje spíše mezi typicky ženské vůně, je však rozhodně použitelná i pro muže.

204,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Ponio.

Deodorant nezabraňuje pocení, což je přirozené a díky čemu může tělo vylučovat škodlivé látky. Antibakteriální účinek deodorantu zabraňuje rozkladným procesům potu a tedy i zabraňuje nepříjemnému zápachu a to skutečně dokonale. 

Vhodné pro:

  • všechny typy pokožky
  • zejména pro ženy

Účinky:

  • svěžest po celý den
  • deodorace

Použití:

Deodorant se vysouvá zatlačením na spodní stranu tuby, přičemž by měl tlak jít co nejkolměji - vytlačovací mechanismus. Při prvním použití to může jít trochu ztěžka, proto se nebojte zatlačit silněji. Pokud deodorant více vysunete, nic se neděje, stačí zaklepat spodním okrajem tuby na pevný povrch a obsah deodorantu zapadne nazpět dolů. Nepoužívejte tlak shora, protože deodorant můžete rozmačkat.

Deodorant lehce naneste více krát v podpaží, aby se začal jemně roztápět. Nanášejte pouze potřebné množství, abyste ho neměli příliš mnoho a nehrozilo zašpinění oblečení (zejména těsně po nanesení).

Tip na použití:

Pokud je pro vás deodorant příliš tuhý nebo máte pocit, že se těžko roztírá, naneste na jeho povrch před použitím 1-2 kapky vody, které výrazně usnadní jeho roztíratelnost.

 

Upozornění:

Deodorant jednoznačně nepoužívejte na poraněnou pokožku (včetně pokožky poraněné při holení), mohli byste být překvapeni pálením.

Někteří lidé mohou reagovat podrážděním na určitou složku deodorantu - na sodu nebo na některou ze silic. Pokud máte alergii na některou složku obsaženou v produktu, nepoužívejte  deodorant.

Hodně závisí také na samotném dávkování, příliš časté používání nebo příliš tlusté vrstvy deodorantu mohou způsobit podráždění.

Poslouchejte proto své reakce těla a používejte deodorant v přiměřené míře (méně je někdy více).

Vůně jemná vůně růží
Skladování skladujte v suchu
Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Kvalita Vegan
Kvalita neobsahuje syntetické parfémy, barviva, konzervační a jiné chemické látky
Země původu Slovensko
Typy pleti a vlasů všechny typy pleti
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat