Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

PONIO Přírodní deodorant Levandule a tea tree

Levandule a tea tree je přírodní deodorant se obsahem silic francouzské levandule a výtažku tea tree.  Známá a oblíbená bylinná vůně levandule je doplněná antibakteriálním čajovníkem, který dodává deodorantu tu správnou svěžest. Deodorant nezabraňuje pocení, což je přirozené a díky čemu může tělo vylučovat škodlivé látky. Antibakteriální účinek deodorantu zabraňuje rozkladným procesům potu a tedy i zabraňuje nepříjemnému zápachu a to skutečně dokonale. 

204,00 Kč

Prohlédněte si další produkty od výrobce Ponio.

Vhodné pro:

  • všechny typy pokožky
  • milovníky levandule

Účinky:

  • svěžest po celý den
  • deodorace

Použití:

Deodorant se vysouvá zatlačením na spodní stranu tuby, přičemž by měl tlak jít co nejkolměji - vytlačovací mechanismus. Při prvním použití to může jít trochu ztěžka, proto se nebojte zatlačit silněji. Pokud deodorant více vysunete, nic se neděje, stačí zaklepat spodním okrajem tuby na pevný povrch a obsah deodorantu zapadne nazpět dolů. Nepoužívejte tlak shora, protože deodorant můžete rozmačkat.

Deodorant lehce naneste více krát v podpaží, aby se začal jemně roztápět. Nanášejte pouze potřebné množství, abyste ho neměli příliš mnoho a nehrozilo zašpinění oblečení (zejména těsně po nanesení).

Tip na použití:

Pokud je pro vás deodorant příliš tuhý nebo máte pocit, že se těžko roztírá, naneste na jeho povrch před použitím 1-2 kapky vody, které výrazně usnadní jeho roztíratelnost.

 

Složení:

Sodium Bicarbonate (bikarbonát sodný), Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Helianthus Anuus Seed Oil (slunečnicový olej, SK), Hydrogenated Cetyl Olive Oil Esters (olivový vosk)E, Kaolin (kaolín), Olea Europaea Fruit Oil and Hydrogenated Vegetable Oil (olivové máslo)E, Helianthus Annuus Wax (slunečnicový vosk)E, Talcum(talek), Lavandula Angustifoilia Oil (silice - levandule), Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (silice – čajovník), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (rozmarýnový extrakt), Linalool*, Limonene*, Geraniol* 
E Ecocert ; * přirozeně obsažené v silicích

Upozornění:

Deodorant jednoznačně nepoužívejte na poraněnou pokožku (včetně pokožky poraněné při holení), mohli byste být překvapeni pálením.

Někteří lidé mohou reagovat podrážděním na určitou složku deodorantu - na sodu nebo na některou ze silic. V případě alergie na některé složky obsažené v produktu, deodorant nepoužívejte.

Hodně závisí také na samotném dávkování, příliš časté používání nebo příliš tlusté vrstvy deodorantu mohou způsobit podráždění.

Poslouchejte proto své reakce těla a používejte deodorant v přiměřené míře (méně je někdy více).

Vůně levandule
Vůně máta
Vůně svěží bylinná
Skladování skladujte v suchu
Skladování nevystavujte slunečnímu záření
Kvalita Vegan
Kvalita neobsahuje syntetické parfémy, barviva, konzervační a jiné chemické látky
Země původu Slovensko
Typy pleti a vlasů všechny typy pleti
Trvanlivost datum spotřeby uvedeno na obale

Podobné produkty

Mohlo by vás také zajímat